pais.jpg

UUDISED

Projektikonkurss "PickUp- Briti Eri” postertaotlused on hindamiseks üleval Eesti ANK Facebooki lehel!

 

Pressiteade

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse algatatud projektikonkursi "PickUp- Briti Eri" eesmärk on toetada erineva keele- ja kultuuritaustaga noorte omaalgatuslike ideede väljatöötamist ja elluviimist. Konkursile laekunud postertaotlused on hindamiseks üleval 5.-16. detsembrini!

Loe edasi...

Noortevaldkonna esindajad andsid presidendile ülevaate noorsootöö väljakutsetest

PRESSITEADE

24.11.2016

President Kersti Kaljulaidiga esmakordselt kohtunud noortevaldkonna katusorganisatsioonid soovivad noortega seotud teemadele ühiskonnas senisest suuremat tähelepanu.

Loe edasi...

Koolitus "Noortekeskus kohtub EVT-ga" 8.12.2016 Paides

Võib olla oled juba kuulnud, et mõnes noortekeskuses on abiks välisvabatahtlik.

- Kes ta selline on?
- Mida ta teeb?
- Kuidas ta Eesti noortekeskusesse on jõudnud?
- Miks ta seal üldse on?
- Ei tea, kas temaga raskusi ka on?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saabki vastused koolituselt „Noortekeskus kohtub EVT*-ga.“

Loe edasi...

Noorte algatusi toetatakse kuni 1000 euroga

PRESSITEADE

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)

21.11.2016 

Noortele suunatud kogukonna-algatuste fond “PickUp- Briti eri” alustab 7-26-aastaste noorte omaalgatuslike ideede elluviimise rahalist toetamist.

Loe edasi...

Eesti ANK projekti “Coach’i mind!” ja ENK projekti “Siht ja Kõuts” raames korraldavad ühisseminari “Üks kõigi ja kõik ühe eest!”

30.novembril algusega kell 10.00 toimub noortekeskuste juhtidele ja noortevaldkonna spetsialistidele suunatud ühisseminar “Üks kõigi ja kõik ühe eest”.

Loe edasi...

Algas noorsootöö nädal – tunnustagem noori ja noorsootöötajaid!

PRESSITEADE 
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)
07.11.2016

Tänasest pühapäevani tähistatakse Eestis kuuendat korda noorsootöö nädalat teemapealkirjaga “Lugude kõla”, mis väärtustab noorsootööd noorte ja noorsootöötajate edulugude jutustamise kaudu. Eesti ANK tähistab ühtlasi oma 15. sünnipäeva.

Loe edasi...

Noorsootöö nädalal pööratakse tähelepanu noorsootööle ja noorsootöötajale

PRESSITEADE
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)
3.11.2016

Traditsiooniline noorsootöö nädal toimub käesoleval aastal 7.-13. novembrini, kandes loosungit “Lugude kõla.” Ühtlasi tähistab noorsootöö nädal ka Eesti ANK kui riikliku avatud noortekeskuste katusorganisatsiooni 15 sünnipäeva. Noorsootöö nädal tõmbab avalikkuse tähelepanu noorsootöö väärtustele ja mitmekesisusele edulugude kaudu.

Loe edasi...

Teade juhatuse koosoleku toimumisest

Eesti ANK juhatuse koosolek toimub 8.novembril kell 12:00- 14:00 Paide Avatud Noortekeskuses.

Loe edasi...

Noorte Tugila - Aasta Õpitegu 2016 Järvamaal

Täiskasvanud õppija nädala raames valiti Wittensteini ajakeskuses Järvamaa Aasta õpitegu 2016. Võitjaks osutus Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) poolt läbi viidav programm Noorte Tugila.

Loe edasi...

Noorte Tugila tegutseb 137 kohalikus omavalitsuses

PRESSITEADE 
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK) Noorte Tugila
18.10.2016

Noorte Tugila (www.tugila.ee) programmiga on oktoobrikuuks liitunud 137 kohalikku omavalitsust. Programmist on kogukonnaellu naasmisel tuge saanud 1400 noort üle Eesti, kes Tugilaga liitumise hetkel ei õppinud ega töötanud.

Loe edasi...

Nopi Üles projektikoolitus 4.-5.novembril Paide Avatud Noortekeskuses

Hei-hei kõik noored, kellel on idee, kuidas kogukonda arendada ja liita! 4.-5.novembril toimub täpselt Eesti keskel, Paide Avatud Noortekeskuses, NOPI ÜLES projektikoolitus. 

 

Loe edasi...

Eesti ANK otsib kommunikatsioonijuhti

TÖÖPAKKUMINE
10.10.2016

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus loodi 2001. aastal. Ühing on avatud noorsootöö meetodil tegutsevaid noorsootööasutusi koondav heategevuslik avalikes huvides tegutsev eestkosteorganisatsioon Eestis, mis tegeleb noorsootööasutuste ning nende töötajate eestkoste, noorsootöötajate täiendkoolituse korraldamise ning avatud noortekeskuste kui Eesti peamise noorsootööstruktuuri terviku arendamisega.  Hetkeseisuga kuulub ühendusse 86 liiget 147 noortekeskusega. Eesti ANK otsib oma meeskonda KOMMUNIKATSIOONIJUHTI. 

Loe edasi...

Noorsootöö nädal "Lugude kõla" 7.-13. november 2016


Noorsootöö nädal toimus 7.-13. november 2016 ning kannab loosungit “Lugude kõla.”

Noorsootöö nädala eesmärk oli tõmmata tähelepanu noorsootöö mitmekesisusele, väärtusele ja mõjule läbi edulugude; suurendada avalikkuse teadlikkust noorsootööst ja noorsootöötaja ametist ning tähistada Eesti ANK kui riikliku avatud noortekeskuste katusorganisatsiooni 15 sünnipäeva.

Loe edasi...

Noorte Tugila spetsialistid tutvuvad Rootsi praktikatega

 

PRESSITEADE

Neljapäeval, 15. septembril sõidavad Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) Noorte Tugila programmi 50 esindajat külla Rootsi vastava programmi UngKOMP meeskonnale, et tutvuda Rootsi õppe- ja tööhõiveta noorte heaks tehtavate tegevustega.

Loe edasi...

Õppimise või tööga hõivamata noortele pakutakse tuge


PRESSITEADE
 

8. septembril 2016

           
Hiljuti liitus juba 1000s õppimise või tööga hõivamata noor Tugila programmiga. Liitunutest enam kui pooled on noormehed.

Loe edasi...

Alamkategooriaid