pais.jpg

UUDISED

Noorte toetamist oma ideede elluviimisel alustatakse taas

Kogukonna arengut toetavate noorte omaalgatuslike ideede elluviimise toetamiseks eraldatakse läbi “Nopi Üles!” fondi üle 100 000 euro. Lisaks pakutakse ideede elluviimiseks koolitusi, tuge ja nõustamist.

Loe edasi...

Eesti ANK tuleb projekti “Selge suund” raames appi noorsootöö valdkonna meeskondadele

PRESSITEADE

Eesti ANK tuleb aasta jooksul appi noorsootöö valdkonna meeskonna juhile, et saada meie coach-superviisori Anne Õuemaa toel kasvada ühtseks meeskonnaks, kellel on selge ja inspireeriv suund ning ühist teekonda kirjeldavad sammud.

Loe edasi...

Euroopa Vabatahtlik Teenistus Eesti ANK-iga

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus on Euroopa Vabatahtliku Teenistuse saatev, vastuvõttev ja koordineeriv organisatsioon. Pakume võimalusi nii Eesti noortele välismaale minemiseks kui Eesti noortekeskustele välisvabatahtlike vastu võtmiseks. Hetkel viibib Eesti ANK koordineerimisel erinevates Eesti noortekeskustes 8 välisvabatahtlikku ning üks Eesti noor on teenistust tegemas Tšehhi Vabariigis. 

Loe edasi...

Heidi Paabort valiti Briti-Euroopa haridusalase arutelu Eesti esindajaks

PRESSITEADE

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse ja tugimeetme Noorte Tugila juht, Põltsamaa Noorte- ja Elukestva Õppe Keskuse eestvedaja Heidi Paabort nomineeriti Briti Nõukogu poolt esindajaks üritustesarja ”EU-UK Culture and Education Series”. Üritus toob kuue kuu jooksul kokku Briti ja Euroopa vastava valdkonna arvamusliidrid, et arutada Briti-Euroopa kultuuri- ja haridussidemete tugevdamise võimalusi. Igast Euroopa riigist osaleb ettevõtmises kuni 10 arvamusliidrit.

Loe edasi...

Projektikonkurss "PickUp- Briti Eri” postertaotlused on hindamiseks üleval Eesti ANK Facebooki lehel!

 

Pressiteade

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse algatatud projektikonkursi "PickUp- Briti Eri" eesmärk on toetada erineva keele- ja kultuuritaustaga noorte omaalgatuslike ideede väljatöötamist ja elluviimist. Konkursile laekunud postertaotlused on hindamiseks üleval 5.-16. detsembrini!

Loe edasi...

Noortevaldkonna esindajad andsid presidendile ülevaate noorsootöö väljakutsetest

PRESSITEADE

24.11.2016

President Kersti Kaljulaidiga esmakordselt kohtunud noortevaldkonna katusorganisatsioonid soovivad noortega seotud teemadele ühiskonnas senisest suuremat tähelepanu.

Loe edasi...

Koolitus "Noortekeskus kohtub EVT-ga" 8.12.2016 Paides

Võib olla oled juba kuulnud, et mõnes noortekeskuses on abiks välisvabatahtlik.

- Kes ta selline on?
- Mida ta teeb?
- Kuidas ta Eesti noortekeskusesse on jõudnud?
- Miks ta seal üldse on?
- Ei tea, kas temaga raskusi ka on?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saabki vastused koolituselt „Noortekeskus kohtub EVT*-ga.“

Loe edasi...

Noorte algatusi toetatakse kuni 1000 euroga

PRESSITEADE

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)

21.11.2016 

Noortele suunatud kogukonna-algatuste fond “PickUp- Briti eri” alustab 7-26-aastaste noorte omaalgatuslike ideede elluviimise rahalist toetamist.

Loe edasi...

Eesti ANK projekti “Coach’i mind!” ja ENK projekti “Siht ja Kõuts” raames korraldavad ühisseminari “Üks kõigi ja kõik ühe eest!”

30.novembril algusega kell 10.00 toimub noortekeskuste juhtidele ja noortevaldkonna spetsialistidele suunatud ühisseminar “Üks kõigi ja kõik ühe eest”.

Loe edasi...

Algas noorsootöö nädal – tunnustagem noori ja noorsootöötajaid!

PRESSITEADE 
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)
07.11.2016

Tänasest pühapäevani tähistatakse Eestis kuuendat korda noorsootöö nädalat teemapealkirjaga “Lugude kõla”, mis väärtustab noorsootööd noorte ja noorsootöötajate edulugude jutustamise kaudu. Eesti ANK tähistab ühtlasi oma 15. sünnipäeva.

Loe edasi...

Noorsootöö nädalal pööratakse tähelepanu noorsootööle ja noorsootöötajale

PRESSITEADE
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK)
3.11.2016

Traditsiooniline noorsootöö nädal toimub käesoleval aastal 7.-13. novembrini, kandes loosungit “Lugude kõla.” Ühtlasi tähistab noorsootöö nädal ka Eesti ANK kui riikliku avatud noortekeskuste katusorganisatsiooni 15 sünnipäeva. Noorsootöö nädal tõmbab avalikkuse tähelepanu noorsootöö väärtustele ja mitmekesisusele edulugude kaudu.

Loe edasi...

Teade juhatuse koosoleku toimumisest

Eesti ANK juhatuse koosolek toimub 8.novembril kell 12:00- 14:00 Paide Avatud Noortekeskuses.

Loe edasi...

Noorte Tugila - Aasta Õpitegu 2016 Järvamaal

Täiskasvanud õppija nädala raames valiti Wittensteini ajakeskuses Järvamaa Aasta õpitegu 2016. Võitjaks osutus Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) poolt läbi viidav programm Noorte Tugila.

Loe edasi...

Noorte Tugila tegutseb 137 kohalikus omavalitsuses

PRESSITEADE 
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK) Noorte Tugila
18.10.2016

Noorte Tugila (www.tugila.ee) programmiga on oktoobrikuuks liitunud 137 kohalikku omavalitsust. Programmist on kogukonnaellu naasmisel tuge saanud 1400 noort üle Eesti, kes Tugilaga liitumise hetkel ei õppinud ega töötanud.

Loe edasi...

Nopi Üles projektikoolitus 4.-5.novembril Paide Avatud Noortekeskuses

Hei-hei kõik noored, kellel on idee, kuidas kogukonda arendada ja liita! 4.-5.novembril toimub täpselt Eesti keskel, Paide Avatud Noortekeskuses, NOPI ÜLES projektikoolitus. 

 

Loe edasi...

Alamkategooriaid