Juhatused 2002-2021

Eesti ANK juhatused:

  • Esimene koosseis (18.02.2002 – 23.04.2004) – Tiiu Rahuoja (juhatuse esimees), Ave Szymanel, Marion Bobkov;
  • Teine koosseis (23.09.2004 – 12.04.2007) – Marika Markus (juhatuse esimees), Silver Pramann, Piret Eit, Ene Pikner ja Karin Tõnts (Kongas);
  • Kolmas koosseis (12.04.2007 – 18.04.2008) – Kalvi Kants (juhatuse esimees), Piret Eit, Sirje Kuldmägi, Tiia Kollom ja Riina Vaap;
  • Neljas koosseis (18.04.2008 – 24.04.2009) – Kalvi Kants (juhatuse esimees), Riina Vaap, Piret Eit, Tiia Kollom, Erna Gerndorf;
  • Viies koosseis (erakorraline valimine 24.04.2009 – 24.04.2011) – Riina Vaap (juhatuse esimees), Piret Eit, Annika Ladva, Arnek Grubnik, Indrek Palu;
  • Kuues koosseis (24.04.2011 – 12.03.2012) – Riina Vaap (juhatuse esimees), Indrek Palu, Karin Tõnts, Triin Raudoja, Sulo Särkinen;
  • Seitsmes koosseis (12.03.2013 – 26.03.2015) – Einike Mõttus (juhatuse esimees), Tiina Sinijärv, Kerli Kõiv, Marika Markus ja Kristi Paas (Kruus);
  • Kaheksas koosseis (26.03.2015 – 28.03.2018) – Kerli Kõiv (juhatuse esimees), Merlis Pajustik (alates 10.11.2015), Kristi Paas, Margit Udam ja Marek Mekk;
  • Üheksas koosseis (28.03.2018 – 15.04.2021) – Kerli Kõiv (juhatuse esimees), Marek Mekk (juhatuse aseesimees), Merlis Pajustik, Margit Udam (26.03.2015 – 26.09.2018), Annely Reile, Ege Enok (alates 26.09.2018);
  • Kümnes koosseis (alates 15.04.2021) – Ege Enok (juhatuse esimees), Annely Reile (juhatuse aseesimees), Triin Põri, Helen Siska, Gethe Kooli.