Meeskond

JUHATUS (kaheksas koosseis, korralised valimised märts 2018):

  • Kerli Kõiv, juhatuse esimees, kerli.koiv@ank.ee, (+372) 5558 3134

Juhatuse liikmed

  • Marek Mekk, marek@tankla.net, (+372) 523 7793
  • Annely Reile, annely@vabaajakeskus.ee, (+372) 5551 4080
  • Merlis Pajustik, noored@vastseliina.ee, (+372) 5919 1992
  • Ege Enok, ege@sakalakeskus.ee, (+372) 5858 6662

Juhatuse poole saab pöörduda aadressil juhatus@ank.ee.

Juhatuse liikmeks olemine on vabatahtlik töö ja nii juhatuse liikme kui juhatuse esimehe ja aseesimehe palk (juhatuse liikme tasu) on 0,00 eurot.

Tegevmeeskond:

  • Tegevjuht: Maivi Liiskmann, maivi.liiskmann@ank.ee, (+372) 5808 4101
  • Büroojuht, ESK koordinaator: Kadi Laaneots, esk@ank.ee, (+372) 5301 4743
  • Nopi Üles projektijuht: Riin Luks, riin.luks@ank.ee, (+372) 5808 3744
  • Nopi Üles noorsootöötaja: Carolyn Mets, carolyn.mets@ank.ee, (+372) 5697 6026
  • Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila programmijuht: Heidi Paabort, heidi.paabort@ank.ee, (+372) 5809 1010
  • Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila teenuse kvaliteedijuht: Kerli Kõiv, kerli.koiv@ank.ee, (+372) 5558 3134
  • Rahvusvaheliste suhete juht: Stiina Kütt, stiinakutt@ank.ee, (+372) 5851 9180 (lapsehoolduspuhkusel)