Nädal 13: 25.03.-31.03.2019 Eesti ANKis

26.03

  • Eesti ANK NEET-noorte tugitegevuse Noorte Tugila programmijuht Heidi Paabort ja kvaliteedijuht Kerli Kõiv annavad Tallinna Ülikoolis kaks loengut lastekaitse ja noorsootöö tudengitele. Loengute fookuses on noored, kes ei õpi ega tööta. Arutatakse põhjuste ja lahenduste üle aga eelkõige pööratakse tähelepanu valdkonnaülesele koosloomele ja kommunikatsioonile, et noored saaksid just neile sobivat tuge.
  • Eesti ANK tegevmeeskond ja juhatus kohtuvad Tallinnas juhatuse korralisel koosolekul.

27.03

  • Eesti ANK tegevmeeskond ja juhatuse liikmed viivad läbi ringreisi Harjumaa noortekeskustes. Ühenduse liikmete ja noorsootöötajatega külastatakse ringreisi raames Järveküla noortekeskust, Kiisa noortekeskust, Saue noortekeskust, Keila noortekeskust, Tabasalu noortekeskust, Raasiku noortekeskust, Kehra noortekeskust, Kuusalu noortekeskust, Kostivere noortekeskust ja Randvere noortekeskust. Eesti Noorsootöö Keskusest Kadri Koort ja Tiina Sinijärv viivad osalejatega läbi noorteinfoteemalise arutelu.

28.03

  • Eesti ANK juhatus ja tegevmeeskond korraldavad ühenduse liikmete üldkoosolekut Tallinnas Go Shnelli Hotelli konverentsikeskuses.