Nädal 16: 15.-21.04.19 Eesti ANKis

 

17.- 18. aprillil toimub 13-26-aastastele noortele online-mess “Suveks tööle“, kust leiab suviseid tööpakkumisi ja vabatahtlikutöö võimalusi nii Eestis ja välismaal. Messi mõlema päeva õhtul toimuvad noortele ka põnevad veebinarid, kokku viis veebinari.

Veebinar pealkirjaga „Kuidas leida oma kutsumus?“ toimub 17. aprillil kell 17. Oma kutsumuse leidmisest, inspireerivatest tegevustest, motivatsiooni ammutamisest ning noorteporgrammides osalemise kogemustest räägivad Saskya Assak, Carmen Toomet ja Erika Kesvatera. Veebinari juhib “Nopi Üles” projektijuht Riin Luks.

16.04

  • Eesti ANK tegevmeeskonna liikmed Heidi Paabort, Kerli Kõiv, Riin Luks, Carolyn Mets, Ivika Uslov ja juhatuse liikmed Ege Enok ja Merlis Pajustik osalevad Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kvartariaalsel kohtumisel Tartus. Päeva teises pooles kohtuvad Eesti ANK ja ENTK esindajad, et arutada 2019. aasta tegevuste ja koostöö teemadel.

17.04

  • Nopi Üles projektijuht Riin Luks juhib kell 17.00 noorteportaal Teeviit poolt korraldatavat veebinari “Kuidas leida oma kutsumus?”, mis toimub online-messi “Suveks tööle” raames.
  • Eesti ANK coach-superviisor Anne Õuemaa viib läbi coachingu- ja supervisioonisessioone noorsootöötajatega Skype’is.

18.04

  • Eesti ANK coach-superviisor Anne Õuemaa viib läbi coachingu- ja supervisioonisessioone noorsootöötajatega Skype’is.
  • Nopi Üles projektijuht Riin Luks osaleb ENLi Noortedialoogi kohtumisel Tallinnas.

Eelinfo: Eesti ANK rahvusvaheliste suhete juht Stiina Kütt viibib 22.-28.04 korralisel puhkusel.