Nädal 27: 3.-7.07.2017

3.07
Eesti ANK büroo- ja rahvusvaheliste suhete juht Stiina Kütt osaleb rahvusvahelisel Euroopa Vabatahtliku Teenistuse tulevikukonverentsil “European Voluntary Service future search – enhanced perspectives for transnational volunteering for youth” Tallinnas.

Heidi Paabort, Kerli Kõiv ja Ivika Uslov osalevad töökoosolekul Pärnu Tugilaga Pärnus.

5.07
Nopi üles projektijuht Riin Luks viib 5-6.juulil noortega läbi Skype nõustamisi.

7.07
Riin Luks kohtub Nopi Üles konkursil osalenud noortega Tartu Seikluspargis, kus analüüsitakse toimunud ja jagatakse omavahel kogemusi ning tehakse edasisi plaane.

Teised tegevused sel nädalal Eesti ANKis:

Eesti ANK tegev- ja tugimeetme Noorte Tugila juht Heidi Paabort koostab sel nädalal Noorte Tugila vahearuannet.

Noorte Tugila spetsialist Kerli Kõiv analüüsib aruandeperioodi tulemusi.

Eesti ANK noorsootöö spetsialist ja projektijuht tegeleb Noorte Tugila vahearuandega, koostab Erasmus+ projekti “Muutuse hindamine” kokkuvõtet ning viib ellu HMN poolt toetatud projekti “Selge suund” jooksvaid ülesandeid.

Riin Luks koostab sellel nädalal Nopi Üles vahearuannet.

Stiina Kütt tegeleb algavate rahvusvaheliste projektide ettevalmistustega.

Eesti ANK meeskond viibib puhkusel järgneva graafiku alusel:

Anne Õuemaa 3.07-3.08
Kerli Kõiv 8.07-19.08
Riin Luks 17.07-13.08
Ivika Uslov 17.07-13.08
Stiina Kütt 17.07-13.08
Heidi Paabort 17.07- 6.08, 15.-17.08, 21.-24.08.
Aita Lulla 19.-30.07, 21.-28.08

Eesti ANK meeskond soovib kõikidele kaunist suve. Infokiri naaseb taas peale Eesti ANK meeskonna puhkuste perioodi.

2017 aastal tähistatakse Eestis Laste- ja noorte kultuuriaastatEesti ANK soovib selle raames tutvustada oma liikmete noortekeskusi, et näidata, millised võimalused on lastel ja noortel üle Eesti.

Sel nädalal on meil hea meel tutvustada KÄRDLA NOORTEMAJA

Kärdla Avatud Noortekeskust ehk Kärdla Noortemaja on oodatud külastama noored vanuses 7-26 eluaastat. Noortemaja on avatud esmaspäevast reedeni kell 12:00-20:00. Muul ajal on ettetellimisel võimalik rentida meie ruume sünnipäevade või muude ürituste tarbeks. Kärdla Noortemajas saab kasutada arvutit, mängida X-boxi, wii-d, lauajalgpalli, piljardit, koroonat ning erinevaid toredaid laua- ja seltskonnamänge. Meie majast saavad noored tasuta laenutada sporditarvikuid: rulluiske, tõukerattaid, kaitsmeid, kiivreid, jalg-, korv- ja võrkpalle ning discgolfi kettaid. Õues saab kasutada skate-rampe ning mängida korvpalli. Tasu eest rendime välja bändiruumi koos vajaliku varustusega. Lisaks iseseisvatele tegutsemisvõimalustele viivad maja kaks noorsootöötajat läbi erinevaid põnevaid õpitubasid, filmiõhtuid, ühiseid kokkamisi, õuesõpet ning kohtumisi erinevate valdkondade spetsialistidega.