Nädal 39: 25.-29.09.2017

E, 25.09

Eesti ANK coach-superviisor Anne Õuemaa viib läbi HMN poolt toetatud projekti „Selge suund“ raames meeskonna coaching’u Paides.

T, 26.09

Eesti ANK tegevjuht ja Noortegarantii alameetme Noorte Tugila programmijuht Heidi Paabort osaleb Dublinis, Iirimaal, Eurofound ekspertgupi “Access of young people to information and support services” kohtumisel.

Anne Õuemaa täiendab end rahvusvahelisel MI treenerikoolitusel 26.09-29.09 Altmõisas ja ja EMITA konverentsil „Autonoomia austamine“ 30.09 Tallinnas.

 

Teised tegevused Eesti ANKis sel nädalal:

Toimuvad 9.11.2017 konverentsi “Kogukonnagarantii” ettevalmistused.

Noorte Tugila teenuse kvaliteedijuht Kerli Kõiv analüüsib Tugilate tegevuste indokaatoreid  ning korraldab teavitustegevust Erasmus+ KA2 projektiga seoses.

Eesti ANK noorsootöö spetsialist ja projektijuht Ivika Uslov tegeleb HMN poolt toetatud projekti “Selge suund” vahearuande koostamisega.

Nopi Üles projektijuht Riin Luks viib sel nädalal läbi nõustamisi, teeb vahekokkuvõtteid ja ettevalmistusi kvartaliaruande jaoks.

Eesti ANK  büroo- ja rahvusvaheliste suhete juht Stiina Kütt tegeleb büroo ja rahvusvaheliste projektide jooksvate ülesannetega, sealhulgas Erasmus+ KA2 projekti „Community Guarantee“ projektikohtumise kokkuvõtete tegemisega, algavate EVT teenistuste algusega seotud küsimustega ning Leedu noorsootöötajate õppeviisidi ettevalmistusega.

Eelinfo: 1.-8. oktoobril 2017 võõrustab Eesti ANK Leedu noorsootöötajate õppevisiiti Eesti noortekeskustesse.

 

2017 aastal tähistatakse Eestis Laste- ja noorte kultuuriaastat. Eesti ANK soovib selle raames tutvustada oma liikmete noortekeskusi, et näidata, millised võimalused on lastel ja noortel üle Eesti. Sel nädalal on meil hea meel tutvustada Sõmerpalu Avatud Noortekeskust.

“Sõmerpalu Avatud Noortekeskus on tegutsenud alates 15.11.2016. Noortekeskusel on kasutada hetkel 3 ruumi, 2 wc-d ja pesuruum. Lisaks veel ka aula, kui selleks on soovi. Meie noortekas on rohkem koosviibimise koht. Koht, kus mängida, mürada ja tunda end vabalt sõprade seltsis. Töötajaid on Sõmerpalu Avatud Noortekeskuses kaks ja meie peamised koostööpartnerid on Sõmerpalu vallavalitsus ja Osula Põhikool.

Noorsootöötaja- huvijuht
Lisanna Elm”