Alatskivi jõusaali arendamine

esmaspäev, 18. detsember 2017

Alatskivi jõusaal on populaarne igas vanuses külastajate jaoks!

Meie projekti “Alatskivi jõusaal” tegevused on jõudnud lõpule.
Ajavahemikul 27.07.2017 – 30.10.2017 saime kogeda midagi täiesti uut, et kuidas ikkagi kasutada seda projektifondist saadud 2000 eurot võimalikult mõistlikult?

Projekti eestvedajateks olid Alatskivi noored, kellega liitus terve kogukond. Osalemine selles näitas, et kui midagi korralikult teha, siis sellest ka asja saab.
Eesmärk oli täiendada jõusaalivarustust. Tänu projekti rahadele oleme juurde saanud raskusi (kõverkang, hantlid), jooksulindi, boksivarustust, lõuatõmbekangi – kõike seda, mida üks korralik jõusaal treenimiseks võimaldama peaks.

Kuna mõtlesime, et ei piirduks asjade tellimisel vaid netipoodidega, siis külastasime Tartus ka erinevaid spordipoode. Saime ise suhelda ja tutvuda kohapeal, mida head ja kasulikku pakutakse. Asju kohapeal näha ja katsuda ning nende vahenditega tutvuda on ikka täitsa teine asi, kui netist
tellida. Teenindajad soovitasid ja näitasid, mida ühe või teise asjaga teha saab.

Hästi suureks üllatuseks tuli vastutulelikkus hinnas. Meile tehti palju soodustusi. Mõtlesime, et kui soodustust ei küsi, siis ei pakuta, aga tegelikult pakutakse ikka küll. Siin tahakski tänada neid kauplusi Tartus Lõunakeskuses asuvat Rademari ja Zeppelini PopSporti.
Kuna soetasime omale hantlid, siis arvestasime, et peame neile ka riiuli tellima, aga selle saime kingituseks kohalikult ettevõttelt OÜ Friendslandilt.

Praeguseks on jõusaali külastus tõusnud ikka tohutult. Käivad nii poisid ja tüdrukud kui täiskasvanud mehed ja naised. See on muutunud väga populaarseks.

 

teisipäev, 5. september 2017

Alatskivi noorte unistus on täitunud

Meie projekt on “Alatskivi jõusaal”.
Tahame seda täiustada, et oleks veel rohkem võimalusi treenimiseks.

Juba ammune unistus oli saada siia jooksulint. Tänu projektifondile Nopi Üles on see meil nüüd olemas.
Tellisime nii jooksulindi kui hantlid Arcoman Sport OÜ-st. Tellimusega läks aega natuke üle kahe nädala. Kuna summad olid suured, oli ka väike hirm, kas tooted ikka meieni jõuavad. Aga lõpp hea, kõik hea. Nüüd on meil olemas 5 komplekti erinevate raskustega hantleid. Need on populaarsed treenijate seas vanuses 18+ eluaastat.

Enne vahendite tellimist, uurisime mitmest kohast, et millised tooted kõige enam siia sobiksid. Hantlite puhul oli oluline raskused ja trenažööri puhul selle lihtne kasutus. Palju arutasime läbi meie enda noorsootöötajaga. Õppinud oleme kannatlikud olema, sest esialgu arvasime, et kui tellimuse sisse anname siis tooted ka kohe saame.

Vahendeid kasutatakse aktiivselt ja oleme toodetega rahul.

Kuna kogukond oli sellest projektist nii vaimustatud, siis toetati meid ja saime omale jõusaali ka hantlite riiuli. Et mitte netipoest enam tellida, tahame ülejäänud projektiraha eest minna ise poodi poksivarustust ostma.

 

kolmapäev, 16. august 2017

Alatskivi jõusaali arendamine

Videos osalevad Alatskivi noored ja kogukonnaliikmed.
Soovime muuta oma jõusaali mitmekülgsemaks. Eesmärgiks on arendada kohalikku tervisesporti.Tahame, et kõigil jõusaali kasutajail, oleks treenimiseks valikuvõimalusi. Soov on soetada erinevaid raskusi- hantleid, tõstekange, hüppenööre lisaks poksivarustust ja jooksulint.
Taotlesime 2000€

Video: Eneli Elken

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Link videole: https://www.facebook.com/NopiUles/videos/496828047328103/