Hageri treeningud

kolmapäev, 12. detsember 2018

Hooliv turundus toimib 😉

Projekti nime ja asukohta: „Treeningud Hageris“ Hageri rahvamaja (noortekeskus)

Projekt olime pikalt ja põhjalikult ettevalmistatud, seega suuri üllatusi ei tulnud ette. Eelnevalt võtsime steppinkidele hinnapakkumise, need olid meie projekti kõige suurem kulutus. Väljaostmisel selgus, et lõplik hind osutus natuke madalamaks kui pakkumises oli, seega ostsime natuke rohkem ergutusauhindu projektis osalejatele. Tellisime helkurid ja jagasime neid teistele noortele, kes liiguvad treeningutest pimedas koju. Käisime ujumas see ettevõtmine tõi juurde uusi trennihuvilisi meie trennidesse.

Eriti hästi õnnestus street workout võistlus noortele kohe kooli alguses. Kuna selline võistlus toimus esimest korda Kohilas, siis me kartsime, et noori tuleb väga vähe, aga nii ei läinud. Kokku osales 15 noort ja noori oli võistlemas igast vanuseastmest ning palju oli pealtvaatajaid. Võistlus oli pingeline ja põnev lõpuni välja. Samuti oli võistluse läbiviijaks Robert, kellel oli selline üritus esimest korda vedada. Ta sai väga hästi hakkama noortele ülesannete seletamisega ja võistluse põnevuse hoidmisega kuni lõpuni. Samuti toimuvad edukalt noorte trennid Hageris, kus osaleb 10 noort iganädalaselt. Meie jaoks on see väga hea tulemus Hageris, sest Kohilas ei ole ükski noorte trenn nii hästi tööle hakanud.

Infot toimunud üritustest oleme jaganud Kohila valla avalikul stendil ja Kohila Gümnaasiumi kooli infotahvlil. Facebookis ja instagramis ei ole tahtnud eriti pilte panna, sest noored ei soovi jääda eriti piltidele. Noortel neidudel on tekkinud harjumus trennis käia, aga kahjuks ei ole leidnud lisarahastust edasiseks treeningute läbiviimiseks noortekeskuses. Oleme mõelnud, et koos treeninguga oleks võinud olla mõned korrad ka toitumisloeng, sest noored on ise küsinud miks ei ole tervislikust toitumisest loenguid. Kui tekib võimalus, siis jätkame treeningutega kindlasti.

Meie projektis oli erinevaid tegevusi. Oli tänavavõistlus, mis on edukalt toimunud ja mida sooviksime 2019 a. septembris taas korrata. Ostetud on steppingid ja nendega toimuvad iganädalased treeningud noortele. Kõik trennis käivad noored jagasid teistele trennis käivatele noortele helkureid ning kutsusid ülesse noori sportima. Projekti käigus õppisime ajaplaneerimist. Väga aeganõudev on kuulutuse tegemine, sest meil ei ole vaja olnud eelnevalt kuulutusi teha.

Suur aitäh kõigile kes osalesid projektis ja Hageri ANK noorsootöötajaid.

 

teisipäev, 23. oktoober 2018

Uus ring kogub kiiresti populaarsust!

15.10.2018

Projekti nime ja asukohta: „Treeningud Hageris“ Hageri rahvamaja (noortekeskus)

Projekt olime pikalt ja põhjalikult ettevalmistatud, seega suuri üllatusi ei ole ette tulnud. Eelnevalt võtsime steppinkidele hinnapakkumise, need olid meie projekti kõige suurem kulutus. Väljaostmisel selgus, et lõplikhind osutus natuke madalamaks kui pakkumises oli, seega plaanime osta natuke rohkem ergutusauhindu projektis osalejatele. Püüame ergutusauhindade osas olla leidlikumad. Viime noored, kes osalevad treeningutes veekeskusesse ujuma. Lisaks ostame noortekeskuse logoga helkureid.

Toimunud on street workout võistlus noortele kohe kooli alguses. Kuna selline võistlus toimus esimest korda Kohilas, siis me kartsime, et noori tuleb väga vähe, aga nii ei läinud. Kokku osales 15 noort ja noori oli võistlemas igast vanuseastmest ning palju oli pealtvaatajaid. Võistlus oli pingeline ja põnev lõpuni välja. Samuti oli võistluse läbiviijaks Robert, kellel oli selline üritus esimest korda vedada. Ta sai väga hästi hakkama noortele ülesannete seletamisega ja võistluse põnevuse hoidmisega kuni lõpuni. Samuti toimuvad edukalt noorte trennid Hageris, kus osaleb 10 noort iganädalaselt. Meie jaoks on see väga hea tulemus Hageris, sest Kohilas ei ole ükski noorte trenn nii hästi tööle hakanud.Aega ei ole infot jagada nii palju kui võiks. Samuti on mure koht, et noored hakkavad juba harjuma trennis käimisega, aga projekt saab läbi ja rahastus saab otsa, mis siis saab? Kas noortel on piisavalt harjumust ise maksma hakata treeningute eest? Oleme mõelnud, et koos treeninguga oleks võinud olla mõned korrad ka toitumisloeng.Meie projektis on mitmel tasandil tegevusi. Oli tänavavõistlus, mis on edukalt toimunud ja mida sooviksime 2019 a. septembris taas korrata. Ostetud on steppingid ja nendega toimuvad iganädalased treeningud noortele. Treeningud jätkuvad kuni projekti lõpuni. Hetkel uurime helkurite tegemise võimalus Hageri ANK logoga. Samuti koostame nimekirja kes saavad ja soovivad tulla ujuma.

Mida olete siiani projekti läbi viies õppinud? Ajaplaneerimist. Püstitame projekti läbiviimiseks endale tähtajad, aga raske on neist kinni pidada. Väga aeganõudev on kuulutuse tegemine, sest meil ei ole vaja olnud eelnevalt kuulutusi teha.

Lisatuge ei ole vaja. Projekt on selgelt lahti kirjutatud ja arusaadav. Tegelikult on olnud põnev korraldada võistlust ja jälgida kuidas tegevused töötavad. Kindlasti oleme juba muutnud noorte vabaaja tegevust sisukamaks Hageris. Oleme pakkunud uut kogemust ja tegevust maapiirkonnas elavatele noortele.

Anet Saarna ja Gerda Blande

esmaspäev, 17. september 2018

Hageri treeningud

Peame lugu tervislikest eluviisidest. Meile meeldib kokata tervislikult, aga veel rohkem armastame tervisesporti. Kutsume kõiki Eestimaa noori ülesse liituma meile omaseks saanud tervislike eluviisidega ja alustama sügisest treeningutega. Kohila valla noortele soovime anda võimaluse treenida tasuta ühe parimatest parima treeneri käe all. Treeningu läbiviimiseks on meil kasutada suur saal.

UUS RING! “Nopi üles” projektikonkurssi abiga soovime alustada Hageri noortekeskuses lihasetreeninguid 01.09 – 30.11. Soetame vahendid millega on põnev treenida 2x nädalas: rullmazaas, steppingid.

UUS VÄLJAKUTSE NOORMEESTELE JA NEIDUDELE!

Street workout võistlus Kohila Gümnaasiumi turnikatel. Võistlust viivad läbi Robert ja Andrei. Aga seda kõike me ei suudaks ilma teie abita, pane like. Iga like loeb.

Konkursilt taotletav summa on 2000€

Noorte piirkondlike ideede projektifondi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.