Kabelimetsa noored sportlikuks

teisipäev, 5. september 2017

Kõik Kabelimetsa liikuma! 🙂

Projekti toimumise periood aprill 2017 – mai 2017

  • Noorte juhendaja Diana Enkeli. Projektis osalesid Anita Gritšai ja Kaili Linnasmäe
  • Partneriks Tiptiptap Oü
  • Idee oli Kabelimetsa küla mäguväljakule soetada spordikompelks, et meelitada küla noori aktiivselt vaba aega veetma. Seadsime eesmärgi, osalesime projektis “Nopi üles”. Projekti osas tegime plakati ja saime vajalikud hääled. Külas toimus arutelu, kuhu spordikompleks täpselt paigalda. Sai tellitud koostööpart-nerilt tasakaaluraja detailid. Detailid sai transporditud. Paigaldamiseks oli vaja veel aluspind ette valmistada. Talgupäeval (3 juunil ) korrastasime mänguväjakut ja sai paigaldatud tasakaalurada. Õppisime projekti kirjutama, koostööd tegema. Projekti kitsaskoht oli maapinna ettevalmistus – see sõltus tehnikast, mis paraku tõrkus.
  • Ettepanek järgmistele taotlejatele – julgelt kasutada võimalusi ideede teostamiseks.
  • Projektis osales 25 Ja kasusaajate arv 50 last. Oli korraldatud  23. Juunil Jaanipäev  ja 26 augustil perepäev.

neljapäev, 1. juuni 2017

Talgud juba 3.juuni 🙂

´´Kabelimetsa küla noored sportlikuks´´

Projekti tegevused on läinud töökalt ja edukalt.

Meil oli plaanis paigaldada mai lõpuks talgupäeva korras spordikompleks. Probleem aga tekkis aluspinna ettevalmisamisega. Traktor oli katki ja seega lükkus projekti teostus edasi.

Meil on tellitud spordikompleksi detailid ja transporditud kohale. Tehtud on koosolek, kus arutasime, kuhu see paigaldada. Ettevalmistatud on ka aluspind. 3.juunil toimub meie küla talgupäev, kus ühise jõuga paigaldame tasakaaluraja.

Käesoleva projekti läbiviimisel oleme õppinud koostööd, planeerimist, projektide elluviimist ja julgust edaspidiste projektide esitamisel.

Kaili Linnasmäe

tel: 59041212

 

reede, 21. aprill 2017

Kabelimetsa noored veel sportlikumaks!

Kabelimetsa noored ei lepi kodus istumisega ja soovivad lapsi õue meelitada. Selle projekti raamest soovime soetada spordikompleksi, mis pakub võimalust sportida ja veeta vaba aega värskes õhus. Spordikompleksi maksumus on 2000 eurot. Spordikompleksi paigaldame küla talgupäeva raames vabatahtlikkuse alusel meie küla inimeste poolt.Seega suurendab kogukonna kokkukuuluvustunnet. Muudame meie Kabelimetsa küla elukeskkonna paremaks ja tõstame selle väärtust!

Projektifondi “Nopi Üles“ tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.