Lihula välilauatennis

teisipäev, 2. oktoober 2018

Enam pidevalt seinade vastu ennast ära ei löö!

Meie idee tuli sellest, et pinksi mängides lööme end pidevalt vastu seinu, ruumi meil noortemajas palju pole- see peamine mure sai tänu Nopi Üles projektile lahendatud.

Soovisime noortele luua võimalusi rebida end välja nutimaalimast ning pakkuda aktiivset elustiili, mille üle on noored ise väga rõõmsad ja tihti unustavad end õue pinksi mängima kuni pimedani. Laua tellisime ära 11 juuni kuid meieni jõudis see väikese hilinemisega 31.juuli. Olime juba juuli kuu teise poolde planeerinud pinksikoolitused kuid kahjuks jõudsime nendeni alles augusti algul.

Korraldasime noortele pinksikoolitusi, kus huvilisi oli päris palju. Esimesel koolitusel osales 15 noort, teisel 20 noort. Lisaks korraldasime piduliku pinksilaua avamise, kuhu tuli kohale 40 noort. Betoonlaua eeliseks on see, et seda saab kasutada aastaringselt ning just seda me plaanimegi teha.

Lauatennise laua avamise artikli link:

https://ajaleht.laaneranna.ee/2018/08/14/galerii-noortepaeval-mangiti-lauatennist-ning-harjutati-mustkunstitrikke/

Aitäh Nopi Üles Projektifond, meie noorte ideede elluviimise toetamisel!

neljapäev, 16. august 2018

Pinksilaud on kohal, koolitused võivad alata 😉

Lihula noored on oma tegevustega jõudnud niikaugele, et kohe kohe paari päeva pärast peaks AS Kiili Betoon meie välilauatennise lauaga kohale jõudma ja mäng võib alata!

Oleme korraldamas suurt Lääneranna noortepäeva, mis toimub 9. August, Lihula Kultuuri-ja spordipäevade raames. Enne noortepäeva loodame jõuda ka korraldada soovijatele koolituse.

Tõsisemalt hakkame koolitusetega pihta augusti teises pooles kui noored on taas maakodudest Lihulasse jõudnud.

Ootame pinksilaua jõudmist ning oleme väga põnevil, et saame alustada koolitustega.

Loodame, et sügis tuleb ilus ja saame veel kaua väljas pinksi mängida!

Kõikide meie tegevustega saab end kursis hoida Lihula noortemaja FB vahendusel.

Ilusat suve ja peatse kuulmiseni.

Lihula noortemaja Nopi tiim.

14.08.2018

Lihula noorte välilauatennise laud on kohal ja pidulikult avatud!

9.08 toimus noortepäev mille raames avasime meie uue välilauatennise laua ja kutsusime näpunäiteid jagama ka Virtsu kooli lauatennise õpetaja, tulihingelise pinksifänni Eduard Broki. Oli väga äge päev!

Link artiklile: https://ajaleht.laaneranna.ee/2018/08/14/galerii-noortepaeval-mangiti-lauatennist-ning-harjutati-mustkunstitrikke/

Aitäh, Nopi Üles!

 

teisipäev, 12. juuni 2018

Lihula välilauatennis

Meie idee tuli sellest, et pinksi mängides lööme end pidevalt vastu seinu, ruumi meil noortemajas palju pole. Soojadega ilmadega tahavad noored mängida väljas, kuid õues pole meil piisavalt tegevusi! Soovime noortele luua võimalusi rebida end välja nutimaalimast ning pakkuda aktiivset elustiili.

Soovime soetada välipinksilaua, millega seoses toimuvad ka suvel koolitused. Suve lõpus korraldame suure pinksipäeva, kuhu kutsume osalema nii noori kui ka seeniore.

Nopi Üles projektist taotleme 2000€

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Link videole: https://www.facebook.com/NopiUles/videos/652821621728744/