Mustvee valla turniirid

neljapäev, 2. juuli 2020

Lõpuks leidsid noored tee noortetuppa!

Projekti nimi: MUSTVEE NOORTETOA TURNIIRID

Projekti toimumise periood: 22.11.2019 -22.03.2020

Projektimeeskonna liikmete arv: 2 noort

Meie jaoks oli see päris esimene projekt ja sellepärast läks meil algus veidi nihu. Me ei teadnud, et võime kauba ära tellida kohe, kui olime saanud lepingud allkirjastatud. Ükskord kui kaup tellitud sai, siis ootasime seda päris kaua. Kahjuks või õnneks alustasime tegevustega alles veebruari alguses. Panime üles plakati ja hakkasimegi pihta.

Meeskonnas oli kaks liiget ja osa võttis 24 noort. Mängisime erinevaid mänge, sai palju suheldud, aitasime üksteist ja õpetasime kui seda vaja oli. Kõik olid väga elevil ja ootasid alati järgmist päeva, et jälle mängida saaks. Osalema tulid isegi sellised noored, kes väga noortetuba ei külastanud. Kahjuks jäi meil autasustamine tegemata( koroonaviiruse tõttu) aga auhinnad on olemas ja ootavad kuni eriolukord Eestis lõpeb.

Tänu sellele projektile käib noortetoas rohkem noori. Neile väga meeldib, et seal on võimalus mängida mängukonsooliga, kuna paljudel pole kodus seda võimalust.

Kui teil veel pole ja soovite omada mängukonsooli, siis laske käia. Sellega on võimalik teha huvitavaid turniire. Noortele väga meeldib ja soovivad selliseid tegevusi ka tulevikus, mida me kindlasti ka teeme.

teisipäev, 11. veebruar 2020

Kus asjad on, me tahame tegutseda?!

Meie praegune kogemus ei ole olnud just kõige parem. Algas kõik sellest, et me ei teadnud kuna võime ära osta vajaminevad asjad. Lõpuks said küll tellitud aga kaupa kohale pole tulnud. Meie noortetoa noortejuht võttis firmaga ühendust ja väideti ,et kaup on kullerile üle antud aga tänase päevani pole me midagi kätte saanud. Kahjuks pole me saanud veel midagi teha, aga ootame põnevusega tegevuste läbiviimist.

 

esmaspäev, 9. detsember 2019

Mustvee valla turniirid

Meie noortekeskuses (Mustvee noortetuba) käib hetkel vähe noori (arvatavasti sellepärast, et see on olnud avatud vähest aega ja sinna pole jõutud veel eriti midagi soetada, mis noori huvitaks). Soovime pakkuda noortele uusi tegevusvõimalusi. Arutasime omavahel ja paljudele meeldis mõte osta siia uus ja korralik xboks, erinevate mängudega, et saaksime teha turniire. Soetame erinevaid tüüpe mänge, et osaleda saaksid kõik vanuse- ja huvigrupid. Läbi turniiride arendame kujutlusvõimet, reaktsioonitaju, mõtlemis- ja mängimisoskust. Samuti õpime ka üksteisega arvestamist ja austust.

Selleks, et meie idee ellu viia vajame 900 eurot. Sellega ostame vajalikud vahendid ja ka auhinnad.

“EI” hulkumisele, “JAH” põnevalt ja turvaliselt aja veetmisele.

Noorte piirkondlike omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.