Põhja-Pärnumaa piljard

reede, 1. mai 2020

Oma projekti turundamine on oluline

Alguses oli meil plaan korraldada turniir 27. novembril. Kui aga nägime, et kedagi kohale ei tulnud, otsustasime uuesti proovida ülejärgmisel päeval ehk 29. novembril. Proovisime siis ka teistsugust reklaamimist. Nimelt saatsime noortele eraldi Messengeri kuulutuse koos promovideoga, mille panime ise kokku. Kui reedeks oli kohale tulnud lausa 8 noort (mis on eelmiste üritustega võrreldes väga suur arv), saime aru, et edaspidi peamegi just nii oma üritusi reklaamima.

Turniir kulges meil super hästi. Kõik osalejad jäid korraldusega ja uue lauaga väga rahule. Süsteem oli turniiril lihtne: loosisime paarid, kes järjest hakkasid mängima, ning kes kaotas, langes välja. Auhindadeks olid kinkekaardid, ning iga võistleja sai ka noorteka poolt väikese meene noorteka logoga.

Kui nüüd noorteka uksest sisse astuda, näeb alati kedagi piljardit mängimas. Isegi nädalavahetusel, kui noortekas on üldse suletud, tuntakse huvi ja tahetakse väga piljardit mängima minna.

Sellest projektist õppimise kuidas paremini reklaamida, et sõna leviks rohkematele noortele. Nägime, et Facebook ei ole enam väga popp koht, kus infot jagada.

Edasi on meil mõte korraldada veel turniire, nagu näiteks sõbrapäevaturniir. Õppisime oma vigadest ja teame nüüd kuidas efektiivsemalt üritust reklaamida. Seega loodame järgmistele üritustele rohkem noori.

 

reede, 6. detsember 2019

Mõnikord tuleb ette suuremaid takistusi…

Siiani on meie projekt läinud üsna aeglaselt. Põhjuseks, et piljardilaud saabus pea kuu aega hiljem lubatud päevast. Mõnes mõttes on meil ka hästi läinud, sest noored juba tunnevad huvi uue piljardilaua vastu ja ei jõua ära oodata, et sellel mängida. Kahjuks ei saa me veel lauda kokku panna, sest selgus, et noortekeskus peab võib-olla kolima. Kindla otsuse saame selle kuu lõpus, ning otsustasime, et on lihtsam kui me veel uut lauda kokku ei pane. Kui otsus teada, hakkame tegelema turniiri korraldamisega. Mida me siiamaani oleme õppinud, on et alati ei lähe asjad plaanitult, kuid alati on mingi lahendus.

 

esmaspäev, 9. september 2019

Põhja-Pärnumaa piljard

Pärnu-Jaagupi noortele meeldib väga, kui noortekas oleks üks uhke piljardilaud, sest piljard on noorte seas populaarne ning tooks ka rohkem noori noortekeskusesse. Kahjuks ei ole meil hetkel võimalus korraldada erinevaid tegevusi, näiteks piljardivõistlusi ja turniire, sest puudub õige ja korralik laud.

Et kõik saaksid end proovile panna, õpetame ja aitame iseseisvalt ka neid, kes piljardit ei oska ning toome rohkem noori ja võimalik, et ka näiteks lastevanemaid noortekasse. Igapäevaselt toimub noorelt-noorele piljardiõpe ning harjutada saab mängu igal ajal. Turniirid korraldame noorte ja lastevanemate vahel, võimalusel ka piirkonna noortekeskuste.

Kõigeks selleks vajame 810€ ja 200 laiki 🙂

Noorte piirkondlike omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.