Põlva multiväljak

esmaspäev, 18. detsember 2017

Põlva noored on multiväljakuga väga rahul!

*Projekti nimi:* Põlva multiväljak korda
*Projekti toimumise periood: *Projektiga alustasime 23. august ja lõpetasime 16. oktoober.

*Korraldajate arv ja osalejate arv ning taustakirjeldus: Korraldajateks olid Diana Kool ja Karolin Kalk. Projekti tegevusi aitasid läbi viia ligi 15 – 20 aktiivset Põlva kodanikku. Asendasime Põlva multiväljaku vana ja halvas seisus katte uue kunstmuruga ning värvisime üle piirdeaia. Eemaldasime väljakult korvpalli korvid, kuna need olid vanad ja uus korvpalliplats on seal kõrval olemas.

*Partnerite nimed: *Advanced Sports Installations Europe AS, Põlva Haldusteenistus, Põlva Avatud Noortekeskus, Põlva Vallavalitsus
*Tegevuste ja toimunu kirjeldus: *Tänu uuele kunstmurule on multiväljakul rohkem külastajaid, kuna nüüd on seal palju turvalisem ja parem mängida jalgpalli ning käsipalli. Tänu “Nopi Üles” projekti rahastusele saavad Põlva noored veeta aktiivselt oma vaba aega värskes õhus. Kasusaajate ring on lai, sest seda kasutavad nii suured kui väikesed, olenemata aastaajast.

*Ülevaade saadud kogemustest: *Projekti käigus oleme õppinud tegema üksteisega sujuvamalt koostööd. Kuna see oli meie esimene projekt, saime hulga teadmisi ja oskusi kuidas üldse projekti läbi viia. Üldiselt olime probleemidest priid, kuid veidike tekitasid muret ilm ja ühise vaba aja leidmine.

*Kogukonna kasu ja tagasiside: *Põlva noortel on nüüd üks tore paik juures, kus oma vaba aega veeta. Tagasiside on olnud positiivne, see on meile andnud juurde palju motivatsiooni, et kunagi taas midagi sellist kasulikku teha.

*Ettepanekud järgmistele taotlejatele: *Ennem projektiga alustamist tuleks kõik projektiga seonduvad asjad korralikult läbi mõelda. Ajagraafiku planeerimisel tuleks arvestada ka teist mitte sõltuvate teguritega.

 

kolmapäev, 20. september 2017

Hoiame pöialt, et ilm noortele vastu tuleks 🙂

Meie eesmärk on projektirahadega korda teha Põlva valla Pihlaka tänaval asuv multiväljak, kus vahetaksime välja väga halvas seisus multiväljaku katte kunstmuru vastu. Lisaksime ka kummipuru, et oleks pehmem ja  mõnusam mängida.

Me tahame seda teha nii enda kui ka teiste Põlva noorte jaoks, kuna see koht on noorte poolt väga armastatud ajaveetmise koht ja palju mõnusam oleks seal tegevusi harrastada kui oleks ka korralik muru.

Põlva multiväljak asub Põlva linnas, Pihlaka tänava elamurajoonis. Projektitegevused on kulgenud plaanipäraselt. Leping on sõlmitud ning projektitoetus on laekunud. Projekti vältel on hästi õnnestunud meie omavaheline koostöö ja oleme palju toetust saanud ka teistelt. Probleemiks on olnud see, et meie projekti teostamise paik on väljas ning ilm ei ole olnud meie tegevust soodustav, seega projekt on veidi edasi lükkunud. Paika on pandud projekti visuaalne pool ning järgnevaks tahamegi leida selle reaalseks teostuseks aja. Projekti vältel oleme õppinud üksteisega arvestamist, juurde saanud julgust ja suhtlemisoskuse. Meie mentorid on meile lisatoeks, igasuguste küsimuste korral on meil võimalus nende poole pöörduda.

 

kolmapäev, 6. september 2017

Põlva multiväljak

Meie eesmärk on projektirahadega korda teha Põlva valla Pihlaka tänaval asuv multiväljak, kus vahetaksime välja väga halvas seisus multiväljaku katte kunstmuru vastu kuhu lisaksime ka kummipuru, et oleks pehmem ja mõnusam mängida. Me tahame seda teha nii enda kui ka teiste Põlva noorte jaoks, kuna see koht on noorte poolt väga armastatud aja veetmise koht ja palju mõnusam oleks seal tegevusi harrastada kui oleks ka korralik muru.

Taotlesime projekti läbiviimiseks 2000€

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.