Rightclick

teisipäev, 11. oktoober 2016

 

Kohila poisid innustavad ka teisi muusikahuvilisi ja see on neil õnnestunud 😉

RightClicki tehnika soetamine

Projekt toimus perioodil 14.07.16 kuni 01.10.16.

Projekti korraldas 2 inimest kelleks on Alex Kurjama ja Reet Aro ning osales 6 bändi liiget. Tulime selles projektis osalemise peale nii, et sai kokku 6 andekat noort ning hakkasime tegema bändi kuid 2 kuud hiljem tuli meil suuremat sorti probleem ette. Nimelt hakkas meile tulema esinemise pakkumisi, aga meil polnud oma tehnikat, et esinemas käia. Seega hakkasime otsima kohta, kus saaks taotleda raha nende asjade jaoks. Mõtlesime, et äkki saame kogukonnale ka kasulikud kuidagi olla. Hakkasime käima oma kodukohas esinemas erinevatel üritustel (jaanipäev, kooli aktused, kooli igasugused üritused). Kõik, kes meid on kuulanud on ütelnud, et te noored jõuate kaugele. Ja üha tuleb neid esinemisi meil juurde, kus me kasutame projekti abiga soetatud tehnikat. Ning meie abiga soetatud tehnikaga on saanud alguse Kohilas veel 2 noortebändi.

Meie projekti suureks partneriks ja suureks toeks oli Kohila koolituskeskus, oleme neile väga tänulikud. Tänu neile oleme saanud meie teha bändi proove nende poolt meile antud ruumis.

Projekti käigus toimus meil väga palju tegevusi. Oleme pingsalt ette valmistanud kontsertideks, mis on väga hästi õnnestunud. Näiteks oleme selle ajaga suutnud endale saada 2 suuremat esinemist: Harjumaa suurel koolialgus peol, Kohila avatud noortekeskuse avamisel, on olnud ka paar väiksemat esinemist. Mõnel neist kasutasime ka kogu oma tehnikat, mis on olnud meile väga positiivne kogemus. Erinevaid kogemusi oleme saanud ka sellelt projektilt, näiteks kuidas teha erinevaid videoklippe, aruandeid, ja üleüldse kuidas paberitöid teha. Oleme oma saavutusega väga Rahul. Erilisi probleeme pole meil selle projekti käigus tekkinud, kõik sujus väga hästi.

Järgmistele taotlejatele soovitame julgust, ettevõtlust ja suuresti ka loomingulist poolt. Ja soovitame võtta hea abikäsi projekti korraldamiseks, et kui mingeid probleeme esineb saab ta aidata. Kõige lõpuks soovime neile tuult tiibadesse!

Vaadake meid siit 🙂

Projektifondi “Nopi Üles“ tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

 

kolmapäev, 31. august 2016

 

Kohila noortebänd julgustab ka teisi oma unistusi täitma

Projekti nimi ja asukoht: RightClick tehnika soetamine, Kohila vald

Projektitegevused on siiani läinud hästi, oleme teinud mitmeid proove selle tehnikaga. Teisel septembril läheme kiisa vabaaja keskusesse Harjumaa parimale kooli algus peole, võtame sinna kaasa pooled asjadest. Samuti septembri alguses on meil Kohila koolituskeskuse aktusel ka esinemine ja seal kasutame tervet oma varustust.

Eriti hästi sujuvad meil nüüd proovid, ei pea enam otsima mikreid, mis töötavad ja ei ole vaja otsida igasuguseid juhtmeid, mis lähevad tehnikale järgi. Nüüd on meil kõik  oma ja teame kus, kõik täpselt on ning arvame, et esinemistele minekuga pole ka enam probleeme.

Siiani pole meil suuri probleeme ega murekohti ette tulnud, kõik sujunud suurepäraselt. Mõningad väiksemad raskused on olnud nt: helipuldi kasutamisel, mis oli meile alguses täiesti võõras  ja pidime seda paar päeva kasutama õppima jne.

Midagi suurt me veel pole teha jõudnud, kuna pole esinemisi olnud, aga kui kool algab on järgmine päev meil juba 2 esinemist. Ja septembri keskel on meil koolis mitmeid üritusi, kuhu me oleme kutsutud ja kus me kasutame projekti abiga soetatud tehnikat.

Oleme projekti läbi viies õppinud asjaajamist, dokumendi koostamist, lepingute sõlmimist jne

mis tuleb meil tulevikus vägagi kasuks. Projekt andis meile enesekindlust, julgust ja andis võimaluse vabalt edasi tegutseda oma tehnikaga ning bändiga ja anda julgust ka teistele alustavatele ansamblitele.

Projektifondi “Nopi Üles“ tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.