Valga fotostuudio

esmaspäev, 18. detsember 2017

Kõik fotostuudiosse 🙂

Projekti toimumise periood oli 17.08.2017-30.09.2017

Fotostuudio projektis on hetkel osalenud 32 inimest kellest kaks olid korraldajad ja üks noorte juhendaja.

Fotostuudio projekti alguses telliti tehnika ja hakati korrastama ruume fotostuudio jaoks. Kui tehnika jõudis kohale pandi see üles ja tehti proovi pildistamisi. Fotostuudio ametlik avapidu oli 13.10.2017.

Väga hästi õnnestus fotostuudio ava pidu, mida külast üle 20 noore. Halvasti mis läks oli see, et tehnika firmal läks liiga kaua aega, et tellimus kohale jõuaks aga õnneks lõppkokkuvõttes kõik toimis.

Kogukond on väga õnnelik. Oleme rääkinud Valga fotograafiga ja ta hakkab tegema fotoringi kus kõik võivad osaleda. Samuti on noored saanud juba teha enda esimest pildid õige kaameraga.

Ettepanekuks järgmisele taotlejale on see, et kindlasti soovitan teha seda projekti, kuna sellest õpib väga palju.

https://lounapostimees.postimees.ee/4276207/pildid-noortekeskuses-avati-fotostuudio

 

kolmapäev, 20. september 2017

Jehuu, Valga fotostuudio alustab varsti

Nopi üles fotostuudio projekt

Valga Avatud Noortekeskuses

Vahearuanne

Projekti tegevused on läinud hetkseisuga hästi. Eriti hästi on toimunud 35mm-iga suhtlemine ja asjade tellimine. Oleme tellinud kauba ära 35mm-ist. Samuti oleme teinud korda ruumi kus fotostuudio hakkab paiknema ja ära otsustanud fotostuudio avasündmuse kuupäeva.

Oleme teinud eelarves muudatusi, tellisime viie paberfooni asemel kaks tausta (värvideks valge ja must), pidime tellima juurde ka välgusaatja ja juurde tuleb ka transpordi kulu. Tellitud asjad saabuvad järgmise 7 päeva jooksul.

Edasisteks sammuteks on tehnika üles panek kui see kohale jõuab ja avasündmuse korraldamine.

Seda projekti tehes olen õppinud tehnika kohta, mida fotostuudios vaja läheb, olen õppinud eelarvet koostama ja tellima kaupa internetist.

 

kolmapäev, 6. september 2017

Valga fotostuudio

Selle projekti eesmärgiks on luua Valga Avatud Noortekeskuse kolmandale korrusele fotostuudio, kus noortel on võimalik õppida fotograafiat ja käia vabal ajal pildistamas.
Kirjutasime projekti, kuna oleme teadlikud sellest, et Valga linnas on palju noori kellel on fotograafia peale annet, kuid neil puudub õppimisvõimalus fotostuudios. Fotostuudio saab olema avatud kõigi jaoks.
Taotletud summa on 1994,95 eurot.

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.