Töölaager Saksamaal “Discover Deutschland”, märts – mai 2022 (8 nädalat)

Bauorden korraldab iga-aastaseid töölaagreid Saksamaal, pakkudes noortele võimalusi oma kogemustepagasit suurendada ja uusi oskuseid omandada. 2022. aastal toimub üks kaks vahetust, 6.märts – 30. aprill 2022 ja 20. märts – 14.mai 2022. 8 nädala jooksul osaletakse neljas töölaagris, kõikides toimub töö rahvusvaheliste tiimidena. Osalemine on tasuta, samuti on tagatud majutus ja toitlustus. Kindlustus ja riigisisene transport organisatsiooni poolt, rahvusvahelise transpordi toetus 200€.

Mis on töölaager? Loe selle kohta siit.

Vaata endise vabatahtliku kogemuse kohta videot siit!

Kandideerima on oodatud kõik Euroopa noored vanuses 18-26, kes soovivad ennast proovile panna ning on motiveeritud oma mugavustsoonist välja astuma ja midagi uut proovima. Rohkem infot ja kuidas kandideerida (inglise keeles). 

NB! Kui 8 nädalat tundub liiga pikk, siis on võimalik osaleda ka organisatsiooni tavalistes töölaagrites (2 nädalat, 30€ osalustasu). See on samuti hea võimalus õppida saksa keelt, saada praktilisi kogemusi, reisida ja palju muud.

NB! Kandideerimine on jooksev, seega kohad täidetakse võimalusel ka enne kandideerimistähtaja lõppu!

_______________________________________________________________________________________

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus saab olla vabatahtliku teenistuse saatvaks organisatsiooniks ja pakkuda Sulle tuge sobiva projekti leidmisel ning vabatahtlikuks teenistuseks ette valmistumisel. Selleks anna oma soovist meile teada e-kirja teel aadressile: esk@ank.ee. Kui oled endale juba projekti leidnud, siis võta julgelt korraldajatega otse ühendust, lisa esk@ank.ee koopiana saajaks ning märgi kandideerides ära info:

Sending organization:
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus/ Association of Estonian Open Youth Centres
OID: E10127210
Quality label: 2021-1-EE01-ESC50-093470
Contact person: Kadi Laaneots, esk@ank.ee, +372 5301 4743