Vabatahtaliku töö võimalus Põhja-Makedoonias

Organisatsioon SFERA International otsib 2 osalejat (1 Eestist ja 1 Hollandist) Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtliku teenistuse projekti “Digital Competencies 4 Everyone“. Vabatahtaliku töö peamiseks eesmärgiks on digitaaloskuste töötubade kavandamine ja läbiviimine kohalikele vähemate võimalustega noortele.

Projekti pikkus on 8 kuud, mis kestab 1. august 2021 – 31.märts 2022.

Osalema oodatakse noori inimesi vanuses 18-30, kes tunnevad huvi digitaalsetest lahendustest ning soovivad arendada nii ennast kui ka tõsta kohalike vähemate võimalustega noorte digioskuseid (digitaalne kirjaoskus, Microsoft Office, Canva, Adobe Illustrator jne).

Rohkem infot projekti tegevuste kohta leiab SIIT.

Osalemise huvi korral kandideeri esimesel võimalusel (ASAP) SIIN.


Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus saab olla vabatahtliku teenistuse saatvaks organisatsiooniks ja pakkuda Sulle tuge sobiva projekti leidmisel ning vabatahtlikuks teenistuseks ette valmistumisel. Selleks anna oma soovist meile teada e-kirja teel aadressile: esk@ank.ee. Kui oled endale juba projekti leidnud, siis võta julgelt korraldajatega otse ühendust, lisa esk@ank.ee koopiana saajaks ning märgi kandideerides ära info:

Sending organization:
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus/ Association of Estonian Open Youth Centres
OID: E10127210
Quality label: 2019-1-EE01-ESC52-051829
Contact person: Kadi Laaneots, esk@ank.ee, +372 5301 4743