Vabatahtliku töö võimalus Gruusias

Organisatsioon Georgian Youth for Europe otsib 1 osalejat Eestist Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtliku teenistuse projekti Rustavi linnas. Projekt kestab 11 kuud ning algab esimesel võimalusel sobiva vabatahtliku leidmisel. Vabatahtlik asub elama ja tegutsema koos teistest riikidest pärit vabatahtlikega.

Osalema oodatakse noort inimest vanuses 18-30, kes on huvitatud noorsootööst ja kellel on oskus suhelda laste ja noortega. Rohkem infot projekti tegevuste kohta leia INFOPAKIST.

Huvi korral saata CV ja motivatsioonikiri esk@ank.ee esimesel võimalusel, osaleja otsimine toimub jooksvalt ning sobiva kandidaadi leidmisel vormistatakse teenistus koheselt.

Organisatsiooni Georgian Youth for Europe tegemiste kohta uuri lisa nende KODULEHELT.


Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus saab olla vabatahtliku teenistuse saatvaks organisatsiooniks ja pakkuda Sulle tuge sobiva projekti leidmisel ning vabatahtlikuks teenistuseks ette valmistumisel. Selleks anna oma soovist meile teada e-kirja teel aadressile: esk@ank.ee. Kui oled endale juba projekti leidnud, siis võta julgelt korraldajatega otse ühendust, lisa esk@ank.ee koopiana saajaks ning märgi kandideerides ära info:

Sending organization:
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus/ Association of Estonian Open Youth Centres
OID: E10127210
Quality label: 2019-1-EE01-ESC52-051829
Contact person: Kadi Laaneots, esk@ank.ee, +372 5301 4743