Kutse kandideerima: uued coachingu võimalused noortekeskuste juhtidele – tähtaeg 23.01.2018

Lisatud:09/01/2018

Hea noortekeskuse meeskonna juht!

Meil on suur rõõm teatada, et käesoleval aastal pakume taas noortekeskustega seotud meeskondade juhtidele ja meeskondadele tööalast tuge – coachinguprogrammi meeskondadele ja supervisioonigruppe juhtidele.

Huvi korral loe lähemalt allpool ja ava kandideerimiseks sobiv link!

Kandideerimine nii meeskonna coachingu programmi kui ka juhtide supervisioonigruppi kestab 23. jaanuarini 2018.

 

1. Coachinguprogramm haldusreformis tekkinud meeskondadele

Aasta jooksul pakume coach-superviisori tuge kümnele haldusreformijärgselt tekkinud uue meeskonna juhile ja meeskonnale. Kandideerima ootame meeskondi, kes ei ole Eesti ANK varasemast meeskonna coachingu programmist osa saanud.

Coachinguprogramm meeskondadele sisaldab aasta jooksul 3 individuaalsessiooni juhiga, 3 sessiooni kogu meeskonnaga ja lisaks 4 toetavat juhtide grupisupervisiooni (ehk soovi korral osalemist punktis 2 kirjeldatud supervisioonigrupis).

Kui tunned, et soovid panustada iseenda kui juhi arengusse ja vajad tuge ühtse meeskonna loomisel, on see programm Sinu meeskonnale.

Kandideeri siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJVWmfgXahunSTZwI8vP9SoPoixCRp0Sh1QyIarw473Bm2lQ/viewform

2. Supervisioonigrupid juhtidele

Lisaks käivitame supervisioonigrupid noortekeskustega seotud meeskondade juhtidele, kes soovivad kohtuda aasta jooksul teiste juhtidega, et jagada oma rõõme ja väljakutseid, saada tuge enda ja meeskonna arendamisel ning keerulisemate juhtumitega tegelemisel.

Supervisioonigruppe on kokku kaks. Üks neist hakkab kohtuma Tallinnas ja teine Tartus. Grupid moodustatakse peale kandideerimist ja on suletud, et grupiliikmete arengut paremini toetada. Mõlemasse gruppi valime 15 juhti, kes kohtuvad aastas neli korda oma grupiga, et toetada üksteise arengut juhina. Kandideerima ootame kõiki juhte, kes soovivad iseendaga tööd teha.  Gruppide komplekteerimisel eelistame juhte, kes ei ole varasematest Eesti ANK samalaadsetest programmidest osa saanud.

Juhtide supervisioonigruppide kohtumisajad esimesel poolaastal:

I grupp Tallinnas: 6. märts ja 15. mai

II grupp Tartus: 13. märts ja 6. juuni

Kandideeri siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNMubOJFSL1LJZf9lupdD6IwT4y0l2CiLMvWlLQHMhzpCkQA/viewform

 

NB! Kui oled kandideerimisavalduse põhjal valitud meeskonnacoachingu programmi või supervisioonigruppi, siis ootame Sinu valmisolekut osaleda kogu aasta jooksul vastava suuna alt projekti raames pakutavates tegevustes. Meeskonnaprogrammis osalevatelt meeskondadelt ootame ka panustamist sessioonide korraldamisse (nt ruumi organiseerimine ja vajadusel rentimine, kohvipauside või lõuna korraldamine, vajadusel coachi transport).

 

Coachinguprogramm ja supervisioonigrupid viiakse läbi Eesti ANK projekti „Kogemuste kullaproov“ raames, mida toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

Mõlema programmi hing ja eestvedaja on noortevaldkonnas tuntud coach-superviisor Anne Õuemaa.

Täpsustavat infot ja vastuseid lisaküsimustele jagab projektijuht Kristi Paas: paaskristi@gmail.com ja 53911611.

 

Loe lähemalt coachingu ja supervisiooni mõju kohta: http://eestiank.blogspot.com.ee/2017/12/kolm-valjakutset-noortevaldkonna.html

http://eestiank.blogspot.com/2016/06/coaching-noorsootoos-kiirtee-eesmargini.html

 

Sinuga kohtumist oodates,

Coach-superviisor Anne Õuemaa ja projektijuht Kristi Paas