Noorsootöötajate retriit 29.-30. märts 2022

Lisatud:10/03/2022

Ootame kümmet noorsootöötajat ✨retriidile✨, et turgutada oma meelt ja saada uusi teadmiseid vaimse tervise vallas. Kahepäevane üritus toimub 29.-30. märtsil Adila puhkekeskuses Kohila vallas.

Registreeru SIIN!

Sellel maagilisel koosviibimisel saavad noorsootöötajad teadmisi ja praktilisi vahendeid toetamaks noori – seda kõike läbi enese tundmaõppimise. Meie eesmärk on meelde tuletada, et esmalt tuleb hapnikumask endale ette panna ja siis kõrvalistujale, sest teisiti jääb võimalus ligimest aidata kasinaks.

Üritus on tasuta, kuid kindlasti peab olema valmisolek osaleda kahel päeval täies mahus (algus 29.03. kell 11.00, lõpp 30.03. kell 16.30).

ℹ️ Vaimse tervise retriit toimub Erasmus+ KA2 Sloveenia, Hispaania ja Eesti koostööprojektina “Youth Centres for Mental Health of Young People” (noorte vaimse tervise noortekeskuses) raames. Projekti käigus luuakse vaimse tervisega seotud materjalid, kus on välja toodud 7 peamist vaimse tervise häiret, mis need on ja kuidas nende probleemidega kokkupuutuvaid noori toetada läbi noorsootöö. Ritriidist osa võttes palume noorsootöötajatel materjali ka noortekeskustes piloteerida ning parenduseks tagasisidet anda (perioodil aprill-mai 2022).

Soovides tervist ja tugevat meelt! ⭐️
Tessi, Kadi ja Karoliine
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus

Korraldaja kontakt:
Tessi Ilustrumm
+372 56750736
tessi.ilustrumm@gmail.com