Supervisioon noortekeskuste juhtidele

Lisatud:04/03/2021

Noortekeskuste juhtidena on meie töö osaks töö inimestega, noorte heaolu tagamine, toimetulek emotsionaalselt laetud olukordadega, majandusotsused, meetodite valik, asutuse positsiooni leidmine ja hoidmine kogukonnas, mainekujundus, valdkondliku poliitika kujundamine ning 101 muud tegevust veel. Juhina tuleb seista nii noorte kui töötajate heaolu eest ja noortekeskuse kui asutuse nii juriidilise kui majandusliku toimimise eest. Noortekeskuse juhile on juhtimisotsuste tegemisel kindlasti olulised inimesed tema meeskonnas, kuid alati ei pruugi ka meeskond tajuda seda vastutuskoormat, mis on juhi õlgadel. Seda mõistab ehk kõige paremini samasugust vastutust kandev teise noortekeskuse juht.

Eesti ANK on loomas 17. märtsiks ja 29. märtsiks turvalist aruteluruumi, kuhu kutsume osalema noortekeskuste juhte, et üksteiselt tuge ja kaasamõtlemist saada teinekord väga sarnastes väljakutsetes. 

Eesti ANK liikmenoortekeskuste juhid on oodatud ühisele gurpisupervisioonile, mis olude sunnil toimub seekord virtuaalselt Zoom keskkonnas. Supervisiooni juhib coach-superviisor Anne Õuemaa. Viimase viie aasta jooksul on olnud Anne põhitööks juhtide ja meeskondade toetamine parema töö- ja suhtlemiskultuuri loomiseks. Ta tunneb coachiva ja motiveeriva juhendamise kunsti ning on tegutsenud pikalt noortevaldkonnas. Rohkem infot Anne kohta: https://www.loovkuu.ee/lugu 

Grupisupervisioon ei saa aga kunagi toimuda suurele grupile ja seega on kohti sessioonil 15.

NB! Esimene grupp (17.märts) on täis ning teises grupis (29.märts) on hetkel veel mõni vaba koht. Seega palun registreerudes veenduda, et saate supervisioonil täies mahus osaleda. Kui peaks aga selguma, et mingil põhjusel siiski osaleda pole võimalik, palun anna sellest esimesel võimalusel teada ank@ank.ee, nii saame anda võimaluse järgmisele soovijale.

Registreerumine: bit.ly/supervisioon_eank

Orienteeruv päevakava: 
09:45 Kogunemine
10:00 Sessioon I (90)
11:30 Kohvipaus
11:45 Sessioon II (75)
13:00 Lõunapaus
13:30 Sessioon III (60)
14:30 Sirutuspaus
14:35 Sessioon IV (60)
15:35 Sirutuspaus
15:45 Sessioon V (30)
16:15 Päeva lõpp

PS! Sirutuspauside täpne ajakava lepitakse kokku supervisioonis käigus nii, et see toetaks osalejaid ja protsessi.