Kontaktid

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
Registrikood: 80165169
OID (Erasmus+, ESK): E10127210
Veski 4, Põltsamaa 48106
ank@ank.ee
+372 58084101

Kadi Laaneots

Innovatsiooni ja rahvusvaheliste suhete juht
kadi.laaneots@ank.ee
53014743
Vaata profiili »

Riin Luks

Avatud noorsootöö arendusjuht
riin.luks@ank.ee
58083744
Vaata profiili »

Heidi Paabort

Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila programmijuht
heidi.paabort@ank.ee
58091010
Vaata profiili »

Kerli Kõiv

Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila teenuse kvaliteedijuht
kerli.koiv@ank.ee
55583134
Vaata profiili »

Ege Enok

Juhatuse esimees, Viljandi Avatud Noortetoa juhataja
ege.enok@sakalakeskus.ee
58586662
Vaata profiili »

Annely Reile

Juhatuse aseesimees, Pärnu Noorte Vabaajakeskuse juhatuse liige
annely@vabaajakeskus.ee
55514080
Vaata profiili »

Gethe Kooli

Juhatuse liige, Keila Noortekeskuse juhataja
Gethe@keilanoortekeskus.ee
55596360
Vaata profiili »

Helen Siska

Juhatuse liige, Rae Noortekeskuse juhataja
helen.siska@raenoortekeskus.ee
55622211
Vaata profiili »

Triin Põri

Juhatuse liige, Märjamaa Valla Noortekeskuse juhataja
noortekeskus@marjamaa.ee
53011419
Vaata profiili »

Aita Lulla

Raamatupidaja
aita.lulla@ank.ee
Vaata profiili »