Kontaktid

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
Registrikood: 80165169
OID (Erasmus+, ESK): E10127210
Aadress: Veski 4, Põltsamaa 48106
e-post: ank@ank.ee
Tel: +372 58084101

Eesti Avatud Noortekeskuste ühenduse juhatus on viieliikmeline ja valitakse kolmeks aastaks. Meie tegevmeeskonna ja juhatuse kontaktid leiad altpoolt.

Maivi Liiskmann

Tegevjuht
maivi.liiskmann@ank.ee
58084101
Vaata profiili »

Kadi Laaneots

Büroojuht, ESK koordinaator
esk@ank.ee
53014743
Vaata profiili »

Riin Luks

Nopi Üles, projektijuht
riin.luks@ank.ee
58083744
Vaata profiili »

Carolyn Mets

Nopi Üles, noorsootöötaja
carolyn.mets@ank.ee
56976026
Vaata profiili »

Heidi Paabort

Noortegarantii NEET-noorte tugimeetme programmijuht
heidi.paabort@ank.ee
58091010
Vaata profiili »

Kerli Kõiv

Juhatuse esimees, Noortegarantii NEET-noorte tugimeetme kvaliteedijuht
kerli.koiv@ank.ee
55583134
Vaata profiili »

Marek Mekk

Juhatuse aseesimees, Sebra Sõbrad OÜ koolitaja
marek@tankla.net
5237793
Vaata profiili »

Merlis Pajustik

Juhatuse liige, Vastseliina Noortekeskuse juhataja
merlis.pajustik@gmail.com
59191992
Vaata profiili »

Annely Reile

Juhatuse liige, Pärnu Noorte Vabaajakeskuse ja Audru Noortekeskuse juhataja
annely@vabaajakeskus.ee
55514080
Vaata profiili »

Ege Enok

Juhatuse liige, Viljandi Avatud Noortetoa noorsootöökoordinaator
ege@sakalakeskus.ee
58586662
Vaata profiili »

Aita Lulla

Raamatupidaja
aita.lulla@ank.ee
Vaata profiili »

Stiina Kütt

Rahvusvaheliste suhete juht (lapsehoolduspuhkusel)
stiina.kutt@ank.ee
58519180
Vaata profiili »