Kontaktid

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
Registrikood: 80165169
PIC (Erasmus+): 940026613
Aadress: Veski 4, Põltsamaa 48106
e-post: ank@ank.ee
Tel: +372 58084101

 

Eesti Avatud Noortekeskuste ühenduse juhatus on viieliikmeline ja valitakse kolmeks aastaks. Meie juhatuse ja tegevmeeskonna kontaktid leiad altpoolt.

Heidi Paabort

Noortegarantii tugimeetme "Noorte Tugila" programmijuht
heidi.paabort@ank.ee
+ 372 5809 1010
Vaata profiili »

Anne Õuemaa

Coach-superviisor
anne.ouemaa@ank.ee
+372 5236 504
Vaata profiili »

Ivika Uslov

Tegevjuht
ivika.uslov@ank.ee
+372 5808 4101
Vaata profiili »

Stiina Kütt

Rahvusvaheliste suhete juht
stiina.kutt@ank.ee
+372 5851 9180
Vaata profiili »

Kerli Kõiv

Juhatuse esimees, Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila teenuse kvaliteedijuht
kerli.koiv@ank.ee
5558 3134
Vaata profiili »

Merlis Pajustik

Juhatuse liige
merlis.pajustik@gmail.com
+372 5919 1992
Vaata profiili »

Marek Mekk

Juhatuse aseesimees
marek@tankla.net
+372 523 7793
Vaata profiili »

Kristi Paas

"Kogemuste kullaproov" projektijuht
paaskristi@gmail.com
+372 5391 1611
Vaata profiili »

Margit Udam

Juhatuse liige
pank@paide.ee
+372 5664 4772
Vaata profiili »

Aita Lulla

Raamatupidaja
aita.lulla@ank.ee
Vaata profiili »

Riin Luks

Nopi Üles, projektijuht
riin.luks@ank.ee
58083744
Vaata profiili »

Carolyn Mets

Nopi Üles, noorsootöötaja
carolyn.mets@ank.ee
56976026
Vaata profiili »

Annely Reile

Juhatuse liige
annely@vabaajakeskus.ee
55514080
Vaata profiili »