Kontaktid

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
Registrikood: 80165169
OID (Erasmus+, ESK): E10127210
Aadress: Veski 4, Põltsamaa 48106
e-post: ank@ank.ee
Tel: +372 58084101

Eesti Avatud Noortekeskuste ühenduse juhatus on viieliikmeline ja valitakse kolmeks aastaks. Meie tegevmeeskonna ja juhatuse kontaktid leiad altpoolt.

Kadi Laaneots

Rahvusvaheliste suhete juht
kadi.laaneots@ank.ee
53014743
Vaata profiili »

Riin Luks

Avatud noorsootöö arendusjuht
riin.luks@ank.ee
58083744
Vaata profiili »

Heidi Paabort

Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila programmijuht
heidi.paabort@ank.ee
58091010
Vaata profiili »

Kerli Kõiv

Juhatuse esimees, Noortegarantii tugimeetme Noorte Tugila teenuse kvaliteedijuht
kerli.koiv@ank.ee
55583134
Vaata profiili »

Marek Mekk

Juhatuse liige, Sebra Sõbrad OÜ koolitaja
marek@tankla.net
5237793
Vaata profiili »

Merlis Pajustik

Juhatuse liige, Vastseliina Noortekeskuse juhataja
merlis.pajustik@gmail.com
59191992
Vaata profiili »

Annely Reile

Juhatuse aseesimees, Pärnu Noorte Vabaajakeskuse ja Audru Noortekeskuse juhataja
annely@vabaajakeskus.ee
55514080
Vaata profiili »

Ege Enok

Juhatuse liige, Viljandi Avatud Noortetoa juhataja
ege.enok@sakalakeskus.ee
58586662
Vaata profiili »

Aita Lulla

Raamatupidaja
aita.lulla@ank.ee
Vaata profiili »