Kontaktid

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
Registrikood: 80165169
OID (Erasmus+, ESK): E10127210
Veski 4, Põltsamaa 48106
ank@ank.ee
+372 5301 4743

Kadi Laaneots

Tegevjuht
kadi.laaneots@ank.ee
53014743
Vaata profiili »

Riin Luks

Järgmine samm projektijuht
riin.luks@ank.ee
58083744
Vaata profiili »

Karolina Kuusik

ESK koordinaator
karolina.kuusik@ank.ee
53770155
Vaata profiili »

Diana Zvonkova

Büroojuht
diana.zvonkova@ank.ee
56900083
Vaata profiili »

Heidi Paabort

Noorsootöö ekspert (Uplift)
heidi.paabort@ank.ee
58091010
Vaata profiili »

Kerli Kõiv

Noorsootöö ekspert (Uplift)
kerli.koiv@ank.ee
55583134
Vaata profiili »

Ege Enok

Juhatuse esimees, Viljandi Avatud Noortetoa juhataja
ege.enok@sakalakeskus.ee
58586662
Vaata profiili »

Gethe Kooli

Juhatuse aseesimees, Keila Noortekeskuse juhataja
Gethe@keilanoortekeskus.ee
55596360
Vaata profiili »

Karoliine Aus

Juhatuse liige, Pärnumaa Noorsootöö Keskuse tegevjuht
karoliine@vabaajakeskus.ee
53735107
Vaata profiili »

Helen Siska

Juhatuse liige, Tartu linna noortevaldkonna juht
helen.siska@tartu.ee
5258221
Vaata profiili »

Triin Põri

Juhatuse liige, Märjamaa Valla Noortekeskuse juhataja
noortekeskus@marjamaa.ee
53011419
Vaata profiili »

Aita Lulla

Raamatupidaja
aita.lulla@ank.ee
Vaata profiili »