Hääl Kastis – Keila podcastid

kolmapäev, 5. detsember 2018

Projektide läbiviimine õpetab vastutust!

Hääl Kastis podcast
1.08- 15.11.2018

Podcasti läbiviijaid oli 2 pluss vahepeal olid külalised ning kuulajaskond on hetkel 70 või rohkem noori kindlasti areneme ja loodame saada aina rohkem kuulajaid saada.
Hetkel on partnelus Teeviidaga aga tulevikus soovime kindlasti rohkem partnelusi (www.teeviit.ee)
Hetkel on tulekul noorsootöö nädal ja valmistame selleks end ette aga muidu toodame podcaste ja tegeleme promoga ning laiendame kuulajas konda ning saime vahepeal remondi tehtud ning arendasime ennast noorte seas huvitavadest teemadest.
Enamjaolt läks hästi kindlasti läks meil külaliste kutsumisega natuke halvasti, kuna endal jooksis natuke ajaga halvasti ja meil olid meeskondlikud probleemid, aga muidu läks meie arvates hästi. Õppisime kindlasti seda et enda asjade eest tuleb vastutada ja muidugi õppisime palju uut tehnika valdkonnas ka juurde.
Kogukond sai kasu sellega ,et kogu eesti noored saavad kuulata meid noorte seas ohtlikud või nende joaks huvitavad teemad, mis on nende enda eakaaslaste poolt tehtud ehk siis meie endi arvamuste põhjal ning kogemuste baasil pluss veel teeviida abil.
Kindlasti julgelt kandideerida ja taotleda rahastust, kuna kõik lahedad ideed on väärt teostamist ja kindlasti see on hea kogemus noorele kes soovib või tahab korraldada midagi või selline pisik juba sees.

 

kolmapäev, 19. september 2018

Hääl Kastis tegeleb noorteinfo edastamisega – olge lainel 😉

Meie projekti nimi on Hääl Kastis ning asume Keila noortekeskuse Koopa stuudios.

Projektitegevused siiani on läinud mitte nii kiiresti kui arvasime, sest on kooliaasta algus ja kõigil käed, jalad tööd täis aga vähemalt teame, et stuudio on valmis ja ootab meid lindistama aga tegeleme veel pisidetailidega.

Eriti hästi on õnnestunud see, et kõik vajalikud asjad oleme lõpuks kätte saanud ja suurem osa remondist oli lahe koostegemine. Enamusel meist polnud varem kogemust näiteks seinte värvimisel mida enam väita ei saa.

Tekkinud probleeme või murekohti oli, aga need olid pisikesed, nt tellisime valed mälukaardid, mis läksid õnneks õigete vastu vahetusse. Tehtud on juba nii palju, et renoveerimine on valmis, asjad on paika pandud ja ära seadistatud aga lisame veel detaile, nt LED lampidega on mingi jama.

Peame ühed RGB kontrollerid välja vahetama. Õnneks see ei sega salvestamist. Alustasime salvestamisega eile ja nüüd jätkame noorteinfo sarjaga, kus kajastame palju stardiplats.ee´s toimuvat.

Projekti läbi viies oleme õppinud kuidas paremini värvida ja kuidas suhelda erinevate asutuste personaliga (näiteks poes müügimeestega suhtlemine ja hinnas kauplemine). Oleme õppinud kohusetundlikkust ja suurelt teamitööd tegema.

Lisatoena loodame kedagi kogenumat Eesti podcasterit külla meile stuudiosse saada. Loe meie kohta ka:

https://entk.ee/noored-alustasid-nopi-ules-abil-podcastide…/

#nopiules #haalkastis #podcast #koobas #keila #stardiplats #entk

 

kolmapäev, 18. juuli 2018

Hääl Kastis – Keila podcastid

Me oleme kolm Keila ja selle lähiümbrusest pärit noort kelle hääl tahab kõlada noorte kõrvaklappides üle Eesti. Just sinu “like” aitaks meid lähemale toetuse saamisele mille eest saaksime Keila noortekeskusesse ehitada päris oma podcasti stuudio ja soetada selleks vajalikud ehitusmaterjalid ja salvestus tehnika. Hääl/kastis podcast on hea vaimukalt sisuline kuulamine peamiselt noortele, kuid sobib ka “eakam” kuulaja.

Planeerime iga kahe nädala tagant uut episoodi noorteinfo, seksuaalkasvatuse, elu, sõprade, interneti, reisimise ning koolielu teemadel. Iga saade kaasame saadetesse ka külalisi Eesti eripaigust, kes räägivad oma karjäärist ja kogemustest erinevatest eluvaldkondadest. Nii saame ise palju uusi teadmisi ning tulemuseks on eneseteadlikum ja produktiivsem noor kogukonnas. Samuti kaasame oma meeskonda teisi huvilisi noori, pakkudes neile esimesi meediakogemusi. Ette tänades häälkastis meeskond.

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Link videole: https://www.facebook.com/NopiUles/videos/657173794626860/