Jõelähtme valla lauatennis

esmaspäev, 18. detsember 2017

Jõelähtme noortevolikogu kauaaegne soov on teostunud

Projekti nimi: Jõelähtme välilauatennise laud

Toimumise periood: 14.07.2017-30.09.20177

Asukoht: Loo alevik

Korraldajate arv: 2 ( Jõelähtme Noortevolikogu liikmed)

Osalejate arv: 12 (13-19. a noored- õpilased, Jõelähtme vallavanem, Jõelähtme noorsootöö- ja spordispetsialist, Harju Elu ajakirjanik, Jõelähtme vallalehe peatoimetaja)

Taustakirjeldus: Lauatennise laud on paigaldatud Loo Noortekeskuse ukse ees olevale alale. Lauda kasutavad enamasti Jõelähtme valla noored. Eesmärk on saada noori õue värske õhu kätte mängima. Laua olemasolu annab tervele kogukonnale võimaluse õues armastatud tegevust harrastada igal ajal, kasutamine pole kellaajaliselt piiratud.

Partnerite nime(d): Peamine tegevuspartner oli Jõelähtme vallavalitsus. Toetas ka MTÜ Jõelähtme Noored ja Loo Noortekeskus. Kiili Betoon OÜ- lauatennise laud ja selle transport ja Lindmäe Sport- lauatennise reketid ja pallid.

Tegevuste ja toimunu kirjeldus: Mõte sündis 2 aastat tagasi, kui lõime Jõelähtme Noortevolikogu, sest aastate jooksul on pinksi mängimine koolis väga populaarseks saanud, kuid vaheaegadel on koolimaja suletud. Pärast tundide lõppu ei tohi koolimajas niisama olla, seega tuli selle jaoks mingi teine koht leida.

Konkreetse laua valisime välja kevadel. Pärast projekti toetuse saamist andsime tellimuse sisse. 25.09.2017 paigaldati laud. Protsess võttis aega 10 minutit. 29.09.2017 toimus pidulik avamine, kus lõigati lint läbi ning peeti avamatš Noortevolikogu ja Jõelähtme valla vahel.

Ülevaade saadud kogemustest: Õppisime, kuidas vallaga läbirääkimisi pidada, tellida firmadelt tooteid ja arveldada. Järgmine kord peab arvestama, et projektide puhul tuleb igaks juhuks varuda lisaaega. Hästi õnnestus see, et suutsime projekti edukalt läbi viia ning eelarvet hästi planeerida.

Ettepanekud järgmistele taotlejatele: Nopi Üles on väga noortesõbralik, seega olge julged ja esitage oma ideed! Projekti ajal olge veendunud, et teil on ajavaru ootamatuteks olukordadeks.

Ülevaade kuludest: Meie projekti eelarveks oli 1500 eurot. Lauatennise laua ostmiseks kulus 1476 eurot ning ülejäänud 24 eurot kulus reketitele ning pallidele.

 

teisipäev, 5. september 2017

Jõelähtmel laud varsti kohal 🙂

Jõelähtme välilauatennis asub tulevikus Loo alevikus. Laud on hetkel tellimisel, mis tähendab, et paigaldatud seda veel ei ole ehk pildil pole midagi näha. Sellest hoolimata on meie aleviku noored juba valmis lauatennist mängima. Hetkel oleme ootamas pinksilauda, mis peaks saabuma septembri kuu keskel.

 

kolmapäev, 16. august 2017

Jõelähtme valla lauatennis

Soovime, et meie Jõelähtme valla noortel oleks võimalus väljas pinksi mängimas käia.
Mõte sündis, sest aastate jooksul on pinksi mängimine koolis väga populaarseks saanud, kuid vaheaegadel on koolimaja suletud. Pärast tundide lõppu ei tohi koolimajas niisama olla, seega tuleb selle jaoks mingi teine koht leida. Loo noortekeskuses on samuti võimalus mängimiseks, aga see pannakse varem kinni.

Soovime Loo alevikku paigaldada betoonist lauatennise laua. See asuks Loo Noortekeskuse ukse ees oleval alal. Pinksilaua olemasolu annaks tervele kogukonnale võimaluse õues armastatud tegevust harrastada iga kell. Tänu sellele saaks inimesi õue värske õhu kätte meelitada!

Projekti maksumuseks on 1476 eurot, mis sisaldab betoonist lauda koos võrguga ning selle paigaldust ja transporti.

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Link videole: https://www.facebook.com/NopiUles/videos/479570789053829/