Vastseliina tribüün

esmaspäev, 16. oktoober 2017

Tribüün on tihedas kasutuses!

Jalgpalli tribüün Vastseliina staadionile

15.05.2017 – 30.09.2017

Korraldajate arvu; osalejate arvu ning taustakirjeldust
Sander Pild, Artur Palok, Raul Juur. Nad kõik mängivad Vastseliina klubis jalgpalli ja on ka Vastseliinast pärit.

Partnerite nime(sid)
Sportservice OÜ, Vastseliina noortekeskus.

Tegevuste ja toimunu kirjeldust
Sportservice OÜ poolt saadud tribüünid on aidanud publikut juurde  meie mängudele, mis toimuvad III liigas Eesti meistrivõistlustel. Ning ei pea inimesed enam seisma, vaid saavad nautida palju paremal rinnal jalgpalli. Kuna tribüün on ka teisaldatav, siis saab seda ka kasutada mujal üritustel, mida on edukalt kasutatud. Täpselt enne Vastseliina Maarahva laata kohale jõudnud tribüün, sai otseselt kohe kasutada ka seal (Rammumeeste võistlusel ja ka Traktorite Pullingul). Hiljem on seda ka kasutatud mõnel kontserdil, mis lähikonnas toimunud.

Pärast tribüünide ostmist on klubi endale ostnud veel joonemasina. Ühiselt on vabatahtlikuse korras jooni tehtud. Staadionile on ehitatud lihtsatest vahenditest (euroalustest) varumeestepingid vabatahtlikuse korras.

Ülevaadet saadud kogemustest (mis õnnestus hästi, mis tekitas probleeme, mida läbi projekti õppisite)
Tribüüni saabumisega kulges kõik hästi ja ei olnudki ühtegi probleemi. Saime hooaja jooksul umbes 10 mängul kasutada neid juba ja leiavad ka kasutust järgmistel hooaegadel.

Kuidas sai kogukond kasu, milline oli tagasiside?
Kuna staadion on kasutuses ka Vastseliina Gümnaasiumil, siis on ka koolil oma kasu selles, kui korraldavad eri sündmuseid, siis on tribüün suureks abiks. Kogukond sai seda kasutada ka erinevatel sündmustel, et tagasiside on olnud positiivne.

Ülevaadet kuludest
Ostsime 20 kohalise tribüüni, mis läks maksma 1788 eurot maksma

Osalejate arv, projektis kasusaajate arv
Projektis osalejateks võib pidada kõiki FC Vastseliina jalgpalliseltsi mängijaid, kes on panustanud jalgpallistaadioni arendamisse. Lisaks on jalgpallivõistkond endale suve jooksul ostnud joonemasina staadionile joonte tegemiseks. Ühiselt on ehitatud ka varumeestepingid euroalustest. Projektis osalejate arv on olnud ~10 klubi mängijat.

Projektist said kasu Vastseliina Valla rahvas, kui ka meile kaasa elavad fännid ja lapsevanemad!

 

kolmapäev, 2. august 2017

Tribüün Vastseliinas kohal!

  • Projekti nime ja asukohta: Jalgpalli tribüün, asukoht Vastseliina.
  • Kuidas on projektitegevused siiani läinud: Projekt on hästi läinud ja valmis. Tribüün on kohale jõudnud ja esimene mäng on peetud on  tribüünide ees.
  • Millised probleemid või murekohad on tekkinud: Probleeme pole olnud ja kõik on sujunud hästi.
  • Mida on juba tehtud ja mida tehakse järgmiste sammudena: Tribüün on kasutust saanud nii meie liigamängudel kui ka Vastseliina rahvaliiga meeskonnal. Kuna tribüünid jõudsid kohale enne Vastseliinas toimunud Maarahva laata, siis sai ka laadatoimkond kasutada tribüüne. Tulevikus saab kindlasti kasutust ka mitmel muul rindel.

 

kolmapäev, 17. mai 2017

Vastseliina tribüün

Eesmärk:
Spordi- ja kultuuriürituste korraldamine on muutunud lihtsamaks ja vähenenud on ürituste eelarve. Suurenenud on spordi ja kultuuriürituste osalejate arv tänu tribüünidele.

Vajadus/probleem:
Vastseliina vallas on palju noori ja vanemaid, kes on väga aktiivsed spordi kui ka kultuuri valdkonnas, olgu nad tugitoolisportlased või reaalsed harrastajad. Spordi-, muusika-, teatri ja tantsu huvilised vajavad kaasaegseid tingimusi, et tunda end mugavalt nii vaimse kui ka kehalise pingutamise eel ja järel, rääkimata pealtvaatajatest, kes neid vaatama tulevad, aga hetkel Vastseliinas selline võimalus puudub istumiskohtade näol. Sellepärast on kohalikel jalgpallimängudel tihti inimesi vähe, sest pered, kus on lapsed ei jõua seista 2h või vihmase ilma korral, murul istuda. Samuti jääb kontsertide külastajatele väliüritustel toolidest puudu, sest huvilisi on väga palju. Siit tuleb ka meie soov soetada Vastseliina valda teisaldatavaid tribüüne, mis tooks rohkem noori ja rahvast kodudest välja nautima kvaliteetseid spordi- ja kultuurisündmusi.

Tegevuskava:
Tribüüni paigaldamine
Tribüüni välja laenutamine erinevate kultuuri- ja spordisündmuste jaoks.
Jalgpalli mängud kohalikul staadionil

Eelarve:
1788.00 eurot

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.