Vabatahtliku töö võimalus Portugalis

Organisatsioon Portuguese Red Cross Youth – National Office otsib osalejaid Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtliku teenistuse projekti “Acting Local, Changing Global”, mis leiab aset kaheksas erinevas Portugali linnas: Cucujães, Fafe, Frazão, Guimarães, São João da Madeira, Torres Vedras, Vale de Cambra ja Vila Nova de Gaia. Teenistuse pikkus on 11 kuud ning võimalus alustada vahemikus november 2020 – veebruar 2021.

Osalema oodatakse noori inimesi vanuses 18-30, kes on huvitatud noorsootööst ja on oskus suhelda laste ja noortega. Samuti on valmis tegelema ebasoodsates olukordades , läbi viima tegevusi, töötama meeskonnas ja õppima portugali keelt.

Rohkem infot projekti tegevuste kohta leiab INFOPAKIST.

Eelmise vabatahtliku kogemuste kohta saab lugeda siit.

Osalemise huvi korral kandideeri hiljemalt 4. oktoober.


Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus saab olla vabatahtliku teenistuse saatvaks organisatsiooniks ja pakkuda Sulle tuge sobiva projekti leidmisel ning vabatahtlikuks teenistuseks ette valmistumisel. Selleks anna oma soovist meile teada e-kirja teel aadressile: esk@ank.ee. Kui oled endale juba projekti leidnud, siis võta julgelt korraldajatega otse ühendust, lisa esk@ank.ee koopiana saajaks ning märgi kandideerides ära info:

Sending organization:
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus/ Association of Estonian Open Youth Centres
OID: E10127210
Quality label: 2019-1-EE01-ESC52-051829
Contact person: Kadi Laaneots, esk@ank.ee, +372 5301 4743