Vabatahtliku töö võimalus Ungaris alates juuni 2019

Együttható Egyesület Ungaris on noorsootööga tegelev kogukonnaorganisatsioon kontoriga Budapestis ning ühe erilise noortekeskusega Gyöngyösis (80 km pealinnast Budapestist), kus algavasse Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projekti „Piece of My Heart” otsitakse osalema kokku kuut vabatahtlikku Erasmus+ programmiriikidest, kes alustaksid vabatahtlikku teenistust selle aasta juunis. Projekt kestab vabatahtlikele 12 kuud.

Erasmus+ programm katab vabatahtlike rahvusvahelise transpordi, majutuse, toitlustuse, kindlustuse, taskuraha ja Ungari keele kursuse.

Lisainfot selle võimaluse kohta leiab Együttható Egyesületi kodulehelt  või Piece of my heart INFOPAKIST.

Huvi korral kandideeri esimesel võimalusel, et vabatahtliku teenistuse alguseks juba juunis valmis olla. Kandideerimiseks tuleb saata inglisekeelne motivatsioonikiri ja CV aadressile: evs@egyutthato.eu .

 

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus saab olla vabatahtliku teenistuse saatvaks organisatsiooniks ja pakkuda Sulle tuge sobiva projekti leidmisel ning vabatahtlikuks teenistuseks ette valmistumisel. Selleks anna oma soovist meile teada e-kirja teel aadressile: stiina.kutt@ank.ee ning märgi kandideerides ära info:

Sending organisation:
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus/ Association of Estonian Open Youth Centres
PIC: 940026613
EVS accreditation reference: 2015-1-EE01-KA110-013486
Contact person: Stiina Kütt, stiina.kutt@ank.ee

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus ei küsi osalustasusid.

Vabatahtlik teenistus on võimalus kõigile 18-30 aastastele noortele. Kui soovid saada lisainfot vabatahtliku teenistuse kohta, võta julgelt ühendust!