Lühiajaline vabatahtliku töö grupiprojekt „Coffee with World“ Soome noortekeskuses 11.10.2019 – 6.11.2019

Eesti ANK toetab kahe 18-29-aastase noore osalust lühiajalises vabatahtliku töö grupiprojektis „Coffee with World“, mille raames võtab Marttineni noortekeskus Soomes Virrati lähistel korraga vastu 12 vabatahtlikku kuuest erinevast riigist (Eesti, Soome, Sloveenia, Portugal, Iirimaa, Hispaania).

Projekti raames soovitakse rahvusvahelise noorsotöö tegevused ja võimalused teha rohkem nähtavaks. Vabatahtlikud külastavad Virrati ümberkaudseid asulaid ja organisatsioone ning viivad üheskoos läbi erinevaid töötubasid, et rahvusvahelisus, erinevad keeled, kultuurid, tavad ja võimalused kohalikele noortele ja elanikele lähemale tuua. Projekt lõppeb suursündmusega Marttineni noortekeskuses, mida vabatahtlikud ühiselt planeerida ja ellu viia aitavad.

Vabatahtlikke majutab ja toitlustab Marttineni noortekeskus. Vabatahtlikke toetavad kohapealsed noorsootöötajad ja mentor. Toimuvad igapäevased tagasisidekohtumised ja osalejatele tagatakse vastavalt nende vajadustele individuaalne tugi. Vabatahtlikele kaetakse rahvusvahelise transpordi kulud (Eesti osalejatele kuni 180€ ulatuses), ette on nähtud Cigna kindlustus vabatahtliku töö perioodiks ning taskuraha 5€ päeva kohta.

Osalema on eelkõige oodatud noored, kes parasjagu ei õpi ega tööta. Vajalik on valmisolek suhelda inglise keeles.

Tutvu projekti “Coffee with world” INFOPAKIGA

Kandideerimiseks saada enda tutvustus koos lühikese põhjendusega, miks soovid selles projektis osaleda, e-kirja teel aadressile: ank@ank.ee ASAP või hiljemalt 15.09.2019!